Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem akar kinyalni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar kinyalni! Azt mondja fél! Majd egyszer! Nem sokat csinált! Én már egy párszor kényeztettem férfi tagját! Nem szeret eléggé? Vagy tényleg fél?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még nem volt eddig dolga lánnyal és megijedt.Szerintem beszéld meg ezt a dolgot vele hogy nincs oka félni és hogy ez téged izgatna meg ilyesmi.
2008. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
mitöl fél? nem értem... a punci megijeszti vagy mi? :D :D
2008. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Mitől fél??? Te sokkal több betegséget elkaphatsz, ha orálisan kényezteted őt. Amúgy ő elvárja tőled az orális kényeztetést? Mert amig nem képes adni, neked se kéne... de ez még nem jelenti azt, hogy nem szeret téged eléggé, azt nem is lehet ebből megmondani
2008. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Előttem nagyon sok csajjal volt dolga!Csak a szexre hajtott!én mondtam már neki egy párszor,hogy szeretném ha csinálná,azt mondta majd egyszer!lehet,hogy nem szeret eléggé?ezt mondtam neki,erre meg felkapta a

vizet!Vagy én gondolom úgy,hogy én csinálom akkor ő is?nekem ő az első akivel lefeküdtem és nem okoz gondot ha ezzel örömöt szerzek neki!bár nem szokta kérni tőlem!

2008. aug. 1. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Jó erre azt tudom mondani hogy beszoptad szó szerint ezzel a pasival! Tulajdonképpen mit is keresel mellette? Vagy magad előtt sem mered bevallani hogy hülyeség volt összejönni vele, és téged sem tart sokra? Keress egy olyat aki minden porcikádat szereti és megbecsül.
2008. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy fontos neki, hogy kielégitsen téged más módon? A többi barátnőjét kinyalta, csak téged nem? Lehet, hogy egyszerűen nem szeret nyalni, ilyen is van.
2008. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy fél,mert eddig nem számitott annyira a minöség csak "toltaa csajokat".Most meg szeret és fél hogy elrontja.Esteleg a dolgok közbe mondd hogy szeretnéd ha megnyalná a csiklód kicsit kényeztetne.
2008. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Hogy te mennyire szereted a felkiáltójeleket!
2008. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát nem akarlak elkeseríteni, de itt valami nincs rendben.Főleg ha sok lánnyal volt dolga...akkor még az sem lehet a mentsége, hogy nem tudja hogyan álljon neki...Szerintem ha Te kényeszteted akkor neki is kéne...a sex az adok-kapok-on alapszik.Amikor a Párom nekem először csinálta előtte még soha sem csinálta senkinek, és mégis magától tette meg...szóval...
2008. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem meg nem szeret eléggé. Aki szereti a partnerét, "bármit" megtesz neki.... Én pld nem tudom elképzelni franciázás nélkül a jó szexet....
2008. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!