Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha álmában leszopom/meglovagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmában leszopom/meglovagolom a barátomat felébred?

Figyelt kérdés

Már régóta izgat a dolog, hogy orálisan kielégítsem a páromat miközben ő alszik.

Ez ugyanolyan izgalmas számomra, mint a szex nyilvános helyen, vagy ahol megvan a lebukás veszélye, mert az adrenalintól teljesen bepörgök.

De ez már kevés...

A pasimnak gyakran van merevedése álmában, és ezt szeretném kihasználni, de nem akarom, hogy felébredjen rá, mert akkor elrontja az egészet.

Kezdetnek az is elég lenne, ha lopva kényeztethetném orálisan.

Hogyan kezdjek hozzá? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2014. jún. 13. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem max ha megbeszéled vele hogy vegyen be valami ütős altatót, másegyébként felébred rá
2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen már kényezettem álmában férfit és felkeltek rá. :)

Ezzel számolj.

2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Valószínűleg fel fog rá ébredni... Ha ez midnen vágyad akkor beszéld meg vele hogy vegyen be altatót... attól mélyen fog aludni és talán ha nagyon óvatosan csinálod akkor nem ébred fel...

Vagy csak mond el neki hogy mit szeretnél... lehet hogy azt mondja hogy ez kivitelezhető és ha fel is ébred közben akkor megjátssza tovább hogy alszik. Neked pedig teljes lesz az öröm mert azt fogod hinni hogy föl sem ébredt...

2014. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az altatóra gondoltam, de szerintem akkor nem állna fel neki rendesen:S

Ha megbeszélem vele, és tud róla, az már nem izgis:/

Valami megoldás csak létezik...

2014. jún. 13. 20:00
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
én megleptem egyszer a barátomat ;) szerintem felébredt, de úgy tett mintha aludna a drága , úgyhogy neki is és nekem is teljes volt az öröm :) 18F
2014. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Te felebredsz ha valaki belenyul a seggedbe okollel?
2014. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
tök jó csaj vagy én is szeretnék ara ébredni am tuti felkel ha nem az a típus akimellett bombát lehet robbasztani
2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Egyszer én is arra ébredtem fel, hogy szuszugok és közeleg az orgazmus, kiderült, h álmomban kényeztetett odalent:$

De én is felébredtem rá:S


# 6/6:

Szerinted az orális kényeztetéssel össze lehet hasonlítani???

2014. jún. 13. 20:03
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
A ferfi legerzekenyebb reszenek a piszkalasat? Igen. Ossze lehet hasonlitani.
2014. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangozhat, de amúgy én nem ébrednék fel rá. Kegyetlenül mélyen alszom. Jajj de jól jönne most egy ilyen. :D
2014. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!