Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyenlős vagyok, nem merek levetkőzni a barátom előtt, nagyon csúnya a testem és félek hogy ha meglátja mit gondol. Ezért nem merek vele lefeküdni sem. Hogyan győzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nekem is megmozgatta a képzeletemet a lányok együtt fürdős története. Hallhatnánk még részleteket?
2008. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha lóg a cicid, vagy nem olyan lapos a hasad, mint a magazinokban, egy fűző csodát tehet! És ha jó méretű, szex közben sem kell levenned. Ugyanígy, a lábaidat egy szép combfix harisnya is eltakarhatja. a kezedre meg húzhatsz hosszúszárú kesztyűt. Gyakorlatilag ruhában szexelsz, de nagyon szexi ruhában! A fiúk odavannak a látványért és a lányok számára egy rakás szexi ruha létezik.


A legjobb, ha teljesen hétköznapi ruha alá öltözöl így, a fiúd szerintem beájul, ha előtte vetkőzől fűzőre, combfixre (és nem is kell a villanyt eloltanod, sőt!) ;)

2008. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Engedd el magad :)

Ha a párod szereted és ő is téged és megértő is akkor nem lesz gond.

Ha szeret és le akar veled feküdni, elfogad olyannak amilyen vagy.

Nekem is voltak ezzel először problémáim, mert duci vagyok és féltem, hogy mit szól...

De amikor először voltunk együtt, félhomály volt, ő vetkőztetett le, simogatott, csókolgatott és ez feloldotta a gátlásokat.

Aztán meg már nem ez lesz a lényeg... :))

2008. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
87%
Nem lehetséges, hogy csak te gondolod azt hogy csunya a tested. Ki tudja, lehet hogy a pasidnak meg nagyon be jön, de mondjuk illik is, hogy be jöjjön neki, a testeddel el csábítod a fiut, de az egyéniségeddel tartod magad melett ;)
2008. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!