Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyenlős vagyok, nem merek levetkőzni a barátom előtt, nagyon csúnya a testem és félek hogy ha meglátja mit gondol. Ezért nem merek vele lefeküdni sem. Hogyan győzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztalatból mondom, hogy a legjobb, ha szembenézel a problémáiddal. Ne gondolkozz, ne tépelődj, hanem vetkőzz! :)

Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de hidd el igaz: ha szeret téged, akkor a testedet is szeretni fogja, akármilyen is. Ha meg ezért elhagy, akkor menjen!!!!!

2008. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Először nézegesd magad meztelenül a tükörben, és felfedezed azt magadon, ami szép. :) Így el is tudod fogadni a tested. Illetve szexnél még a félhomály segíthet. De gondolom azért szeret a barátod, amilyen vagy. :)
2008. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Akaraterővel le tudod győzni a gátlásod. A barátod így szeret, ahogy vagy. Nem fog elszaldni előled :-) A félhomály tényleg jó ötlet.
2008. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
95%
Hidd el, a barátod már számtalanul elképzelt téged meztelenül, és tettszett neki.Hiába takarod ruhákkal magad,tudja jól hogy milyen vagy és szépnek tart.Szerintem azzal van a baj itt, hogy te nem fogadod el magad ugy,ahogy vagy,ezért nem is adsz magadból annak, aki ugy szeret,ahogy vagy.Tehát először szépen tárgyald meg magaddal hogy szép vagy,aztán jöhet is a kis sztripíz.Vaaaagy...ha magadtól nem megy,hadd,hogy vetkőztessen le ő,s ugy még könnyebb dolgod lesz.
2008. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Figyelj rám: Nincs mitől félned. Legyen sötét, az egy kicsit megnyugtat, és hogyha tényleg csúnya lenne a tested akkor nemlenne veled, és nem akarna veledlenni. Ugyhogy nincs mitől félned. Ugyhogy inkább engedd elmagad, és élvezd hogy szeretnek téged. Nekem is ezvolt a gondom. És... azóta 5 évesek vagyunk.:)
2008. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 29. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

- Honnan veszed, hogy csúnya a tested? Ha a barátod veled jár, akkor neki tetszel. Ha nem hasonlítasz a Pléhboy címlapján feszítő, külön erre tenyésztett, szabott és számítógéppel átrajzolt díszszukákra, az semmit sem jelent.


- Miért szégyelled a tested? Valószínűleg a barátod sem az emberi szimmetria megtestesítője, nyilván ő sem tökéletes, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy egymásnak tetszetek.


- Hogyan győzd le a gátlásaidat? Akár beszélhetnél is a barátoddal. Ha igazán szeret, meg fogja érteni, hogy neked ez gondot okoz és alacsony az önértékelésed. (Valószínűleg meg is fog nyugtatni, hogy ő egyáltalán nem lát csúnyának.) Az pedig valószínűleg kapcsolatépítő és nem mellesleg izgató játék lenne, ha együtt fedeznétek fel a tested (testetek), lassan, lépésről lépésre.

2008. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van.
2008. júl. 29. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
hasonló problémákkal küszködtem pár éve:) túl fogsz jutni ezen az egészen! az első kalandom után több volt a bátorságom..és tényleg az a megoldás rá, hogyha szembe nézel vele. aztán hidd el, hogy nem lesz semmi gond. én mondtam is a barátomnak, mivel nagyon nyilt és öszinte a kapcsolatunk, hogy csúnyának érzem magam, és miután legyőztem a félelmemet és levetkőztem előtte, mondta, hogy ennyire szépet mint én, még soha sem látott:) meg sokat segített a barátnőm is, aki egyáltalán nem szégyenlős... fürdött előttem, és így én is megnyíltam, és fürödtünk együtt, és láttam h semmivel nem vagyok másabb mintő:)
2008. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

furdottetek egyutt?? huha...:D szoval a csajok ezt csinaljak sunyiban? hmm...mindig is remeltem :D

amugy az en baratnom is ilyen szegyenlos, sokaig nem is akart velem furodni, mert meglatom meg ilyenek:) aztan lassan csak bemaszott( az unszolasomra, merthat nekem tenyleg gyonyoru!), persze eloszor hatalmas habot kellett csinalnom neki, hogy elrejtozhessen benne:D, de vegulis bevalt.

2008. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!