Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden csaj szereti ha kinyalják?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj szereti ha kinyalják?

Figyelt kérdés
Mert végülis szerintem tök jó kinyalni egy csajt ha az kivánatos :D vagycsak énvagyok igy vele? a csaj se örül neki?
2008. júl. 29. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ööö, hát biztos van olyan aki nem szereti. Tudod nem lehet mindent szeretni, dea többség gondolom szereti/elvárja.
2008. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szia!Engem az felizgat igaz, de valamien szinten gátlásos vagyok!Van egy bizonyos hátr PL én mindig magamon hagyom a tangám vagy éppen ami van rajtam mert úgy már nállam maindjárt elfogadhatóbb!!De ez a kérdés is minden lánynál más, valki szereti valki nem! Mondhatni én is szeretem mert tényleg jó érzés és felizgató!!
2008. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én imádom:))egyik legjobb dolog főként ha értenek is legalább 1 kicsit hozzá
2008. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél más van aki szereti van aki nem. én szeretem mert a barátom jól csinálja:P
2008. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, mert a barátom egyre ügyesebben csinálja:P Meg engem az is felizgat, ha én elégíthetem ki orálisan a barátomat:$:)
2008. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

az ennyemmel meg kellett szeretessem! egyaltalan nem akarta, borzaszto szegyenlos :) egyszer meg hosszas szonoklast is tartott, hogy az mennyire undorito es egyaltalan nem valo dolog. de engem csak nem hagyott nyugodni, ugyhogy (tudom nem szep dolog) leitattam s megmutattam neki mire is gondolok :D ekkor aztan levetette a gatlasait! azota halistennek rakapott, egyszer meg kulon kerte is :)

nagyon orulok:D

2008. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
én imádom:) főleg ha jol csinálják:) számomra a legizgatóbb dolog:)
2008. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az orális szex fontos kiegészítője/része a szexuális életnek.És mivel ezzé alakult,ezért valószínűleg a többség szerette.A fenti válaszokat megerősítve én is azt tudom csak mondani, hogy szeretem,és persze tiszteletre méltó, ha a srác ért is ahoz amit csinál,mert az aaaaahhhhrrrg :))
2008. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát biztos van olyan lány aki nem szereti, bár én nem ismerek ilyet :) Sztem is nagyon jó dolog :P
2008. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én imádom, és szerintem a párom is, mert az mindig van, ha aktus nincs is. Ő csinálni én élvezni szeretem. De minden lányt nemlehet megkérdezni. De sztem az se mindegy, hogy a pasi, hogy is csinálja.
2008. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!