Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nehezen akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nehezen akar elmenni. Mit csináljak hogy gyorsabban menjen el, és milyen pozban volna jó csinálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hosszú legyen az előjáték, rendesen nedvesedjen be. Elégítsd ki orálisan is, izgasd a nyelveddel, aztán próbálkozzatok olyan pózokkal, amikor teljesen be tudsz ahtolni. Pl: kutyapóz vagy oldalt fekszetek te a fenekéhez simulsz és hátulról teszed be neki, vagy lovaglópóz. Ja és ami szerintem nagyon jó a g-pont izgatására az hogyha a lány a hátán fekszik, te felette vagy és a lába a nyakadban van keresztezve és így hatolsz belé.
2008. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Mit jelent az, hogy nehezen? A lányoknak több idő kell hozzá, mint a fiúknak. De sokan nem is képesek hüvelyi orgazmusra, a csiklóját ingereld
2008. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb szerintem az előjáték. Pl egy erotikus masszázs és idő idő idő...És hidd el, ha ő rendesen felizgul, utána neked is jobb lesz. Gyorsabban csak akkor megy, ha a csajszi már eleve úgy kel fel reggel, hogy a szexen jár az esze. A nők néha lassan hangolódnak rá, mi másképp működünk...

Szerintem az egyik legjobb póz ha lovaglóülésben próbáljátok. Így a csiklóját már a mozgásával eleve izgatja és sokkal könnyebben elmegy.

Egyébként kérdezted már ő hogyan szereti a legjobban? Néha ez is segít... :-D

2008. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!