Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy gyorsabban száradjon a körmöm?

Figyelt kérdés
5 perce kilakkoztam a körmöm, és nem hiszem, hogy teljesen meg fog száradni, mire indulok.Nemsokára megyek edzeni, és mivel szombat van, az edzőterem nincs nyitva egész nap, és oda kell érnem időben, hogy zárásra végezzek.Van valamilyen ötletek, ami felgyorsítja a száradást?Pár hónapja vettem egy körömlakkszárító sprayt, és nagyon jó volt, hamar megszáradt a körmöm, de sajnos már kifogyott..:SAmúgy elég hülye vagyok, hogy pont most lakkozom ki a körmöm, de mivel egy csomót szenvedtem vele, nem szeretném lemosni.
2011. aug. 13. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
indulj el,útközben megszárad
2011. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
amúgy engedj a csapba hideg vizet s abba dugd bele a kezed,tartsd benne egy darabig és utána óvatosan töröld meg...ez elvileg beválik
2011. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Gyors belerakom hideg vízbe, aztán elindulok, és megpróbálok vigyázni rá, nehogy lejöjjön.Mire odaérek, szerintem megszárad.:)
2011. aug. 13. 13:26
 4/14 Joy Turner ***** válasza:
38%
A hideg víz nem hinném, hogy használ, mert a körömlakk levegőn szárad, a víz pedig csak elzárja előle a levegőt. Ha nincs lakkszárító spray-d, akkor nem tehetsz semmit a váráson kívül.
2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fújd a körmödet!:)
2011. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
pesdig a hideg viz tenyleg hasznal
2011. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Joy Turner ***** válasza:
Már kipróbáltad?
2011. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

A hideg víz a következőre használ:

Ha MÁR megszáradt, és úgy teszi alá az ember, akkor állítólag tartósabb lesz a festés.

DE: ha még nem száradt meg, a vízsugár (akkor is ha kicsi), jól belebarmol a lakk egyenletességébe és lehet lemosni.

2011. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Joy Turner ***** válasza:
Valahogy én is így gondoltam.
2011. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam erről a hideg vizes módszerről valamilyen újságban. De ott azt írták, hogy jeges víz kell. Egyszer próbáltam, lehet, hogy egyébként is megszáradt volna, de bevált...
2011. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!