Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi a normális "orgazmus"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális "orgazmus" szám?

Figyelt kérdés
Mikor a barátom megujjazott, és megtalálta a G pontomat egymás után több mint 20-szor elmentem. Ez normális? Egy átlagos nő mennyire képes? És miután kicsit abbahagytuk, később újra el tudtam menni párszor. Azt hallottam, hogy nem minden nő képes sorozatos és többszöri orgazmusra. Normális hogy én mindkettőre képes vagyok? És volt már hüvelyi, csikló és G pont orgazmusom is. Ez nem túl sok 1 kicsit? Hány nő képes erre?
2008. júl. 27. 13:21
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
egyet értek az utolsó hozzászólóval:) amúgy tudom hogy soknak tűnik a 20, még nekem is az, ezért próbáltam itt érdeklődni hátha jutok valamire, de csak lehordtak engem emaitt. De mind1 azért köszi akik normális választ adtak:)
2008. júl. 28. 13:15
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!