Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi a normális "orgazmus"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális "orgazmus" szám?

Figyelt kérdés
Mikor a barátom megujjazott, és megtalálta a G pontomat egymás után több mint 20-szor elmentem. Ez normális? Egy átlagos nő mennyire képes? És miután kicsit abbahagytuk, később újra el tudtam menni párszor. Azt hallottam, hogy nem minden nő képes sorozatos és többszöri orgazmusra. Normális hogy én mindkettőre képes vagyok? És volt már hüvelyi, csikló és G pont orgazmusom is. Ez nem túl sok 1 kicsit? Hány nő képes erre?
2008. júl. 27. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát ritka bunkók az előttem szólóak, persze kivétel is akad. Persze mi nem voltunk ott, Te tudhatod csak h mi történt, tényleg nagyon szerencsés vagy ha ez így történt. Én 1-2nél többre még sose voltam képes de sztem lehetséges h 10nél többször van orgazmusod. Sztem normális, de nem megszokott h ennyiszer képes vagy rá. Irigyellek az biztos.
2008. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
eleinte gyengébben csinálta a barátom, és ahogy egyre erősebben csinálta egyre jobb érzés lett nekem, és mikor elmentem szóltam neki, hogy most egy kicsit gyengébben csinálja, de utána újra felgyorsított. És erre mondta hogy több volt mint 20, mert mindig azután kértem + hogy folytassa kissé gyengébben miután elmentem.
2008. júl. 27. 22:00
 13/21 A kérdező kommentje:
hát igen az biztos! nem tudom miért kell ezért leszólni! nem kell engem agyalágyultnak nézni és is tudom magamtól hogy sokszor mentem el, attól hogy közben élveztem... de mind1 azért neked köszi:)
2008. júl. 27. 22:01
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
nem értem,mert nekem úgy szokott lenni,h elmegyek és utána hiperérzékeny a csiklóm,és nem szeretem ha hozzáér a barátom
2008. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
a csiklóm nekem is érzékeny, de ez a hüvelyemben történt:) pontosabban a barátom a G pontomat izgatta. jó azért mondanom sem kell, hogy egy idő után már az is nagyon fájt nekem, szóval emiatt abba is hagyattam vele:)
2008. júl. 27. 22:07
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Itt úgylátszik kevesen élték át, hogy maguk mellett egy csajknak orgazmusa volt. szerintem elég egyértelmúen látszik, nemtom mit kell ezek így pörögni, hogy ki mit számolt.
2008. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
A hüvelyi az nem a g-pontos? Na mindegy , szerintem az nem volt 20, bár kérdés az is hogy ez mennyi idő alatt történt. Végülis lehetséges.
2008. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
De nem értem miért zavar? Ha jó volt akkor miért sok? Örülj neki.
2008. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát nekem 1óra alatt 4-5 volt a max, nem számoltam, csak saccra, de az régebben volt és akkor talán nem volt olyan mély az orgazmusom, de most 1-2 szokott lenni ugyanannyi idő alatt,de sokkal mélyebb, szerintem 20kicsit sok lenne, de Te tudod, Te voltál ott :)
2008. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalataim:

A barátnőim elmondása alapján van csiklói, hüvelyi, g-pont és anális orgazmus, mindegyik más érzés, vagyok olyan szerencsés, hogy mind a négyet okoztam már egyazon lánynak.


Annak az esélye, hogy valaki ennyiszer el tudjon menni, nagyon kicsi, de ennyi orgazmust számoltam már én is, bár ez inkább a lány érdeme, hogy képes rá, mint az enyém.


Úgyhogy, nem túl sok, ritka adottság, élvezd ki.

2008. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!