Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha orálisan elégitem ki gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan elégitem ki gumi nélkül a páromat akkor én terhes birok lenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 05:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd ilyet nem tud, akkor ne kerüljön olyan kapcsolatba a pasijával, éretlen

ennyi.


süti

2008. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod hanyeves? Ezt nem gunyolodaskeppen kerdem csak azert, mert ha ilyen alapdolgokat nem tud, akkor szerintem hanyagolja meg a szexet. Olvasson rola meg ilyenek ha mar neked nem hisz.
2008. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ja én montam neki hogy ugy nem bir terhes lenni de ő addig veszekedett velem hogy irhassa le és nem hitte el nekem totál gáz egy csaj azt sem tudja hogy hogy kell nyalni!!!
2008. júl. 25. 19:59
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz az alatt, hogy nem tud nyalni? Nem tud csokolozni? AZ nem gaz, csak akkor meg ne akarjon szexelni ha ennyire nincs ra felkeszulve. Egyebkent a csok nem tudas kerdese az jon magatol es majd fokozatosan belejon.
2008. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
kamugyanus ez a kérdés, de hát roppant jó kedvedben vagy látom:P Szerintem a barátnőd csak kitaláció, abból gondolom, hogy nem irnád le, hogy "gáz", és, hogy "nem tud nyalni" az ember nem mond, ilyeneket a barátnőjéről! Megnyugtatásul közlöm, hogy téged se nézlek, hülyének, még egy hatéves is tudja, hogy nem lehet teherbe esni az orálisszextől. Egyszerűen unatkozol, és nincs mit csinálnod. Pedig itt a nyár, menj ki a strandra, bulizz, sportolj stb...de amig, ilyen éretlen vagy ne szexelj:P
2008. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

ha nem hiszed el hogy nem én kérdeztem ak ne hid el!!!!!

csak ha akarod tudni ez a barátnőmet senki sem birja mert olyan hülyeségeket szokott beszélni meg ha megkérdezed tőle hogy mi az a petting azt válaszolja hogy ha a fiu felhuzza a gumit...:)xal totál gáz egy csaj

2008. júl. 25. 21:55
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Ezt most komolyan kérded?????

A gyomrodnak semmiköze a nemi szervedhez... Sőt lenyelni sem muszáj, ha félsz... :P


De jobb lenne, ha várnál még a szex-szel, ha ilyen kérdesek merülnek fel benned!!!!

2008. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
nagyn gáz vagy ember. és kurvára átleeht látni az egészet feltettél egy kérdést elkezdtek oltani és akkor rögtön jaj nem is én voltam hanem a barátnőm. elégért nem gáz hogy mindenki ezt játsza be, mért nem tudjátok felvállalni magatokat?
2008. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
de terhes lehetsz a gyomrod összenött a méheddel szerintem vigyázz xD jajj úristen..nem levelezni kell bioszórán:D
2008. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg az,hogy nemkell a "barátnődre" kenni,amúgy gyönyörű hangnemben nyilatkozol az állítólagos barátnődről,szegény,ha megtudná,milyen alpári vagy és így gondolkozol róla. TE aztán szép barát vagy.....
2008. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!