Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha orálisan elégitem ki gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan elégitem ki gumi nélkül a páromat akkor én terhes birok lenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 05:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem teszed be a puncidba mikor o elelvez akkor nem.....hiaba nyeled le a spermat ettol meg nem leszel terhes
2008. júl. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen kérlek várj egy kicsit még a szexel
2008. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor lehetsz terhes, ha a hüvelyedbe élvez, és nem védekeztek, vagy rosszul védekeztek. attól nem leszel terhes, ha lenyeled, ha a bőrödre élvez, stb. kicsit még tanulnod kellene...
2008. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Nem igen volt mčg ijenre eset

Ugyhogy szopd le nyeld le jo az a fiuknak

Ha fčlsz a terhessčgtöl

Cserčbe ö is kinyalt tčged elhiheted

Talän mčg orgazmust is okoz vele hajrä mindent bele

2008. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj kicsikém...biológia óra, általános iskola 7-8 osztály. A gyomrodnak semmi, de semmi köze nincs a szaporítószerveidhez, különben minek kellene a hüvely, meg a szeretkezés egész aktusa...pfff...csak elénk tennék a pasik tányéron a spermájukat, mi meg belapátolnánk...

Olvass kicsit utána, hogy működik a szervezeted, meg a párodé, aztán kezdj szexelni...

2008. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Alap biológia!!!

Egyébként betegséget, pl HPV összeszedhetsz (abból méhnyakrák lehet később).

2008. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen nem bírsz
2008. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom én egyszerűen nemértem,hogy állhat neki így valaki szexelni,hogy szart se tud csak annyit,hogy jó érzés azt kész,hát ez szánalmas,de nemcsak te tehetsz róla,hanem a drága szüleid is,hogy nem világosítanak fel,ja bocs ez a te korodban tök ciki,hogy a szülőkhöz fordulj,végülis nem ők csináltak meg téged...kérdezd meg tőlük ,hé mutter,hogy is jöttem én létre? na ha ez mind meglessz plusz odafigyelsz a bioszórán és elmúltál x éves és elég érett leszel a témára mind agyilag mind testileg akkor nyugodtan szexelhetsz,de így......
2008. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az elöttem szolóval...szánalmas! pff..hány éves vagy?
2008. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést egy b.nőm kérdezte mert nem tud semmit a sexről és ő nem regiszrálta fel magát!!!én tudom hogy ugy nem birna terhes lenni de ő nem hitte el nekem!!!!!
2008. júl. 25. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!