Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen extrém helyen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém helyen lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy döntöttünk, hogy kiprobáljuk a szeretkezést máshol is, mint például az ágyban! Ti eddig ha csináltátok nyilvános helyen, hol csináltátok? Tapasztalatok...elöre is köszi!
2008. júl. 24. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Én eddig:

éjjel egy játszótéren, ping-pong asztalon és mászókán

erdőben

kocsitároló tetején

focipályán

homokban, egy szőlősor alatt

parkban

Végülis rátok van bízva, nem árt ha sötétben próbálkoztok, valami kevésbé forgalmas helyen:) tegnap pont a cool esti szexműsorában erről volt szó, hogy milyen pózokban érdemes utcán szexelni, ami kevésbé feltűnő (álló és űlőpózok voltak felsorolva)

2008. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ami nagyon jó és volt benne részem, belváros, kettes villamos vonala, a vigadó tér elött és után vannak a pálya alá menő kis lejáratok, alul a rakparton mennek a kocsik.


Ott keféltünk a barátnőmmel, úgy hogy közben száguldottak el a kocsik, mindeki csak 1 tizedmásodpercre látott oda.


mindezt éjfélkor.


De jó a játszótér is, otthon a mosogatón, fürdőszobában hogy a tükörből láss mindent...

2008. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy bulin a mellékhelyiségben? Úgy h mindenki tudja h ott vagytok... :)
2008. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy folyóparton a legjobb mert ott nyugis...:)

de lehet esetleg egy istállóba,bolt öltözőjábe...hülyülök a vizpart a legjobb és ne zavarjon egy-két szúnyog...:)

2008. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatok: a vonat fasza, de lehetőleg fülkés kocsiban, és ne csúcsidőben, hanem valami éjszakai járaton, ahol még a kalauz is alszik, és nincs tele utasokkal. A hazai pályák olyan szarok, hogy mozognotok se kell, a rázkódások elintézik helyettetek a munkát:)

Lift szintén jó, de ezt se ajánlom csúcsidőben. Meg kell állítani valahol két emelet között aztán hajrá.

Parton egy kissé félreeső helyen szintén mehet a dolog.

A lényeg, hogy kerüljétek a direkt látványos helyeket, mert talán jó bulinak tűnik, hogy a fél város titeket néz szex közben, de ha valaki kihívja a zsarukat, akkor simán bevisznek közszemérem-sértésért. Bár akkor csinálhatjátok a fogdában:)

2008. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Lift
2008. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szüleiddel lax akkor elég dúrva nyitott ajtónál ha otthon vannak,volt hasonló nekünk de az orál volt és csak neki volt jó:P De én is élveztem,mászkáltak az ajtóm előtt és az meg nyitva volt,persze a barátom bevolt szarva.:P
2008. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi egy haverommal láttunk szexelő párt fényes nappal a Városligetben, a rét közepén.. Csak röhögtünk, ők meg nagyon zavarban voltak, láthatóan szarul érezték magukat, a körülöttük lévő embereken kívül nem is tudtak másra figyelni - főleg a csaj.. Szóval nem is értem, mire volt jó nekik ez az egész..

23 éves lány

2008. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Mi egyszer a csajommal strandon az öltözőbe csináltuk
2008. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
lépcsőház
2008. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!