Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen extrém helyen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém helyen lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy döntöttünk, hogy kiprobáljuk a szeretkezést máshol is, mint például az ágyban! Ti eddig ha csináltátok nyilvános helyen, hol csináltátok? Tapasztalatok...elöre is köszi!
2008. júl. 24. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
80%
Parlament
2008. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Reszket a bokor,mert.......:D
2008. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

A legjobb hely a települések határán van a kukoricaföld mellett a földúton vagy az erdőben egy vadászles alatt:DDD

Persze néha-néha feltünhet 1-2 vadász vagy kóborló motoros,minket észre is vettek ja és kocsiból :D:D:D:D:D

2008. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Vonat?
2008. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Duna-parton :) ez tapasztalat! Picit nyugisabb helyen, de izgi volt! Meg autóban is, egy elhagyatott parkolóban, sötétben! Annyira talán nem rizikós, de adrenalin az van!
2008. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Éjjel egy temetőben :D Ott nem csak az adrenalin lesz sok hanem összesz_rjátok a gatyátokat xD

Amúgy bevásárlóközpontok WC-je, hátsó kertben szabad ég alatt, duna parton sátorban/sátor nélkül nappal, vonat, busz, egy hétköznapi parkolóban egy kocsiban stbstb...

cukorfalat

2008. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
nekem eddig a legnagyobb élményem egy erdőben volt az autóban azután következik a sátorban aztán egy erdőben fényes nappal a szabad ég alatt, de jó volt az is mikor szállodában és egyéb olyan helyen volt ami nem megszokott
2008. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
egy másik sráccal a barátod szekrényében :D ennél xtrémebb nincsen :P
2008. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Bemégy a Tesco-ba es a probafulkebe:D ez nagyon ott van:D
2008. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer láttam egy vidit ahogy több száz méter magasan egy helikopterből lógva csinálta egy csaj meg egy pasi :P Hát olyat röhögtem rajta na ez aztán az extrém helyzet.
2008. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!