Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk fel tudnak állni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk fel tudnak állni, ha mondjuk tánc közben még egy miliméter sincs köztünk és szeretik ha megfogják, vagy simogatják a feneküket, vagy a comjukat (belső rész, külső rész)?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm,és a szórakozóhelyen éreztem hogy amikor nagyon közel vagyok hozzá,valami keményebb dörgölőzik hozzám,ez csak a slicc lehetett?
2008. júl. 22. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

<Pasi komment> Nem a slicc áll ott hanem a farka alatta.


Ez teljsen normális mert a tánc eleve nagyon erotikus helyzet, főleg együtt mozogsz egy vonzó csajjal.


Én is jártam "tinidiszkóba" a nyugati térre, tudom miről van szó. Velem is előfordult csak nem tudni hogy van aki csaj azt úgy fogja fel mint elismerést van aki mint tolakodást. Szóval nem mindíg szerecsés odatolni ha áll....

2008. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem spec néha már attól is felállt, hogy megöleltem a nekem tetsző csajt, szóval az biztos nem a slicce volt.
2008. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. júl. 23. 17:37
 14/14 anonim válasza:

Hát én pár hónapja táncoltam a nővéremmel a nyaralónk nál Szlovákiában 33 éves és nagyon jól néz ki és be volt rúgva és fogdosta a tökömet ölembe ült stb

Én 16 vagyok de amúgy normális az ilyenek

2021. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!