Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk fel tudnak állni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk fel tudnak állni, ha mondjuk tánc közben még egy miliméter sincs köztünk és szeretik ha megfogják, vagy simogatják a feneküket, vagy a comjukat (belső rész, külső rész)?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm,és a szórakozóhelyen éreztem hogy amikor nagyon közel vagyok hozzá,valami keményebb dörgölőzik hozzám,ez csak a slicc lehetett?
2008. júl. 22. 15:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs,combjukat*...
2008. júl. 22. 15:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a slicc volt. Egy kis simogatástól, dörgölődzéstől is feláll nekik.
2008. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a slicc volt az. sőt tuti. A fiúknak már alapból föláll arra a péniszük, ha egy olyan lány "kényezteti" őket aki tetszik neki. És szerintem az beletartozik, hogy simogatod a combját, fenekét.. Szeretik azt ők is nem csak mi csajok ;-)
2008. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fiúk ti is irjatok!!!XD
2008. júl. 22. 15:58
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Ugy szoval tänc közbe molesztält

Odanyomta a farkät

Akkor te meg nyomd hozzä a melled

Ja

És amugy ez jol esett neked vagy rosszul


Szoval a lényeg az hogy nagyon is feltud ällni csak a slicc nem engedi de megoldhatod a gondjät egy huzässal a sliccen ha elég közel vagy ugyse lätjäk

2008. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Szoval akarsz még tudni valamit
2008. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze,nekem ez nagyon jó volt,csak nemtom h ez a slicce volt vagy......de attól is beindulnak ha mondjuk simogatjuk a combjukat,vagy a feneküket?
2008. júl. 22. 16:05
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Ja azért arra vigyäzz hogy bele ne élvezzen a gatyäba

Inkäbb hivd fčlre čs verd ki neki

Vagy hatoljon be ha gondolod čs felizgultäl mert a nöket izgatni szokta a szerszäm oda dörgölödčse

2008. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Bärmit simogatsz beindulhatunk a melleinket is stb
2008. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy feláll attól ha a fenekünket simogatja egy lány, még jó hogy! Hányszor csináltál ilyet azelőtt?! Vagy te egy kicsit se nedvesedsz be ha a te fenekedet vagy combjaidat simogatják? Vagy netán a melleidet?
2008. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!