Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 22 évesen szűznek lenni normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szűznek lenni normális?

Figyelt kérdés
Egy haverommal buliztunk, és hát sokat ivott, és olyan dolgok derültek ki, amit nem is tudtunk! 22 éves, és még szüz! Másnap kikérdeztem, és végül is bevallotta hogy ez igaz! Ő egy átlagos srác, jó fej gyerek, és nem is csúnya, 22 évesen még szűz! Normális ez?
2008. júl. 22. 01:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normälis dolog. Pl a 21-eves baratom is velem vesztette el a szüzesseget.En ezt tudtam, de nem foglalkoztam vele, mert csak maga az egyen erdekelt, hogy ö ki is valojäban.
2008. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

"En 25 voltam mikor feladtam a szuzessegemet...normalis vagyok? Szerintem igen. Semmirol nem maradtam le."


Lemaradtál a fiatalkori csajozásról, hetente új csaj döngetéséről, lemaradtál a házibulikról ahol azt a csajt nyomhatod amelyik tetszik, lemaradtál a 15-16 éves kiscsajokról. Végülis..tényleg semmiről nem maradtál le...

2008. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat!
2008. júl. 22. 17:31
 14/14 anonim válasza:
Természetesen. Egyáltalán nem kell elkapkodni. Nekem 29 évesen volt az első testi kapcsolat, és nem érzem, hogy késő lett volna. Így is lehet élni, nemcsak úgy, ahogy a mai fiatalok nagy része. Érthetetlen, miért olyan sürgős nekik. A 10-13 év körüli gyerekekről nem is szólva. Felnőtt dolgokat próbálnak ki, mint amilyen a szexualitás. Ehhez bizonyos fokig érettnek kell lenni. Nem csak testileg, de lelkileg is. Ideális életkornak a nemi kapcsolathoz én is a 20 éves kor utáni időket tartom.
2008. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!