Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 22 évesen szűznek lenni normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szűznek lenni normális?

Figyelt kérdés
Egy haverommal buliztunk, és hát sokat ivott, és olyan dolgok derültek ki, amit nem is tudtunk! 22 éves, és még szüz! Másnap kikérdeztem, és végül is bevallotta hogy ez igaz! Ő egy átlagos srác, jó fej gyerek, és nem is csúnya, 22 évesen még szűz! Normális ez?
2008. júl. 22. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Valószínűleg még nem találta meg az igazit, és persze az is lehet, h nagyon félénk. Ezzel semmiképp sem cukkold, ő is ugyanolyan ember, mint bárki más. Lehet, hogy két-három év múlva már boldog családapa lesz, akkor meg már mit sem számít, mikor vesztette el a szüzeségét:)
2008. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem mondom, hogy normális, de létezik. Én is most "futottam össze" 1 pasival aki 20 éves léttére még szűz.
2008. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En 25 voltam mikor feladtam a szuzessegemet...normalis vagyok? Szerintem igen. Semmirol nem maradtam le.
2008. júl. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi rossz ebben, ha ő 22 évesen szűz, akkor ez az ő választása.

Piszkálni ezért nem érdemes.

Többségben vannak azok, akik nem tini fejjel vesztik el a szüzességüket-véleményem szerint.

2008. júl. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nem mutatnad be a baratod, csak mert en 21 vagyok es en is szuz, es vegre egy srac aki nem azt akarja
2008. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én 19 voltam, vőlegényem 22, amikor megismerkedtünk. Mindketten szüzek.

Nem bántuk meg, hogy vártunk a másikra :)

2008. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan én sem vagyok normális, de én úgy érzem, EZ lenne a normális (nem feltétlenül mindenféle korhatárra gondolok), hogy nem csinál versenyt a szüzessége elvesztéséből. Szerintem az nem normális, hogy manapság szinte kötelezőnek érzik a fiatalok a szexet. Ha nincs szerelem, akkor is. Valahogy én úgy érzem, ez akkor működne normálisan, ha a társat keresnék a fiatalok és ennek lenne része a szex. Nem hajtaná mindenki a szüzesség elvesztését, hanem társat keresne és a magánügye lenne, hogy mikor szexel először; anélkül, hogy hülyének néznék, mert nem az a legfontosabb neki, hogy minél előbb szexeljen. Fontos a szex, én nem mondom, hogy nem , de nem mindenek felett!
2008. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy szokatlan a mai világban, ahol a fiatalság nagyobb része arra hajt, hogy minél korábban veszítse el a szüzességét. Szerintem tök normális és dicséretes! :)
2008. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
tökjó, hogy vannak még normális emberek, akik nem 14 évesen vesztik el a szüzességüket és szexelnek eszetlenül minden nap, mindig mással
2008. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, és szűz. Volt lehetőségem lefeküdni egy 15 éves "ribanc" csajjal, de inkább kihagytam...
2008. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!