Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már le szeretnén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már le szeretnénk feküdni a barátommal, de kicsik a melleim és ez visszatart?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van egy barátom, akivel már két hónapja együtt vagyunk. Ezalatt az idő alatt (mint szerintem minden párkapcsolatban) elindultunk a szex felé, de még nem történt meg. Igazából már mindketten készen állunk rá, de én még nem akarom, de ennek csak az az egy oka van hogy nagyon kicsik a melleim. Ez lehet azért van mert csupán 40 kilót nyomok, nem vagyok anorexiás, nem fogyózom, hanem ilyen az alkatom. Már többször is próbáltam felszedni pár kilót, sikertelenül. Viszont amíg kicsik a melleim még fürdőruhában sem merek a barátom előtt mutatkozni, pedig ő már tett rá célzást, hogy szeretné látni a melleim. Mit tegyek? Nem akarom elmondani neki a problémámat, nem azért mert attól félek, hogy elhagy, hanem azért, mert számomra lenne kellemetlen érzés. Emiatt önbizalomhiányban is szenvedek.
2008. júl. 21. 23:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
számomra nem lenne gond, ha kicsi lenne neki, de ő olyan típus aki odavan a mellekért, éppen ezért sajnálom annyira, hogy én nem tudok neki evvel örömöt okozni:( lehet, hogy azt mondaná hogy nincs gondja velük, és hogy ettől még ugyanúgy szeret - efelől kétségem se lenne, de mostanában mást sem akar csak a melleimet látni:S:P épp ezért lenne számomra rossz, ha ki kellene ábrándítanom:S amúgy + szivacsos melltartót hordok, és nincsenek túlzottan kivágott fölsőim, szóval a ruhán keresztül meg tudom nagyobbítani látszólagosan a méretét, szóval szerintem ő nem erre fog számítani ami valójában van:S
2008. júl. 22. 21:45
 12/16 A kérdező kommentje:
számomra nem okozna gondot, ha kicsi lenne neki, de mostmár elmondhatom, hogy az ő méreteivel semmi gond nincs:) sajnos azonban ő nagyon odavan a mellekért, mostanában szinte mást se akar csak a melleimet látni:S amúgy szivacsos melltartót hordok, és nincsenek túlzottan kivágott fölsőim, szóval ruhán keresztül látszólag meg tudom nagyobbítani a méretét, persze ezt se vittem túlzásba, de azért biztos nem fog ilyen kicsikre számítani:S és nem szeretném ezzel kiábrándítani:( lehet, hogy azt mondaná hogy nem zavarja, éshogy így is szeret, de mikor látja ruhán keresztül mindig azt mondja, hogy milyen szépek lehetnek... és ilyenkor nem tudnék belenézni a szemébe és azt mondani hogy "már pedig kicsik és rondák"...:S:D direkt meg is kérdeztem, hogy számára melyik női testrész a legvonzóbb, és természetesen a mell volt a válasza:S ezek után nem hinném h repesne a hírtől hogy tőlem nem számíthat szép és nagy mellekre:S:P bár mindig mondja, hogy eddig még sosem szeretett ennyire senkit, mint engem (aminek nagyon örülök, mert ez fordítva is így van:) ) szóval biztos hogy ez nem állna közénk, de az is biztos hogy ez nem javít semmit a kapcsolatunkon:S:( de mindegy, ezen nem tudok változtatni, ezt kell szeretnie:) ha engem szeret, akkor a kicsi melleimmel se lesz gondja:) remélem:D
2008. júl. 22. 22:02
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél fel kisebb melltartót, hogy fölkészítsd. Ha látja, túléli, és ezt is le akarja varázsolni rólad, akkor szerintem már nincs akadály... esetleg szerezz be egy takarót is, és alatta keresgélhet.
2008. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én esetem is hasonló (volt)... Én is paráztam emiatt mikor eljutottunk az ágyjelenetekig, ám ez végül olyan kis jelentőséget kapott a szex során... :) Ő kiszúrta, hogy formás az alakom, meg jó a fenekem, s arra összpontositott... És a melleimet is ugyanugy szereti, mert az is én vagyok :) Amúgy én is 18 éves vagyok :)
2008. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem is kicsik a melleim a pasim mégis szerette őket! Neki meg kicsi vt a farka...engem nem zavart! A pasid ha szeret elfogad ugy ahogy vagy(közhelynek hangzik,de igaz)
2009. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nincs új a nap alatt...

dettó. abszolút ugyanazt tudnám leírni, mint az előttem szólók. az én barátom mindig is tudta, ruhán keresztül is, hogy nincs mellem, mégis már az elejétől fogva, mióta fontosabb szerepet kapott a testiség is a kapcsolatunkban, foglalkozik velük, szereti őket. meg is mondta. én még nem vagyok teljesen elégedett, de talán ha neki ment, nekem is fog.. :)

2009. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!