Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már le szeretnén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már le szeretnénk feküdni a barátommal, de kicsik a melleim és ez visszatart?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van egy barátom, akivel már két hónapja együtt vagyunk. Ezalatt az idő alatt (mint szerintem minden párkapcsolatban) elindultunk a szex felé, de még nem történt meg. Igazából már mindketten készen állunk rá, de én még nem akarom, de ennek csak az az egy oka van hogy nagyon kicsik a melleim. Ez lehet azért van mert csupán 40 kilót nyomok, nem vagyok anorexiás, nem fogyózom, hanem ilyen az alkatom. Már többször is próbáltam felszedni pár kilót, sikertelenül. Viszont amíg kicsik a melleim még fürdőruhában sem merek a barátom előtt mutatkozni, pedig ő már tett rá célzást, hogy szeretné látni a melleim. Mit tegyek? Nem akarom elmondani neki a problémámat, nem azért mert attól félek, hogy elhagy, hanem azért, mert számomra lenne kellemetlen érzés. Emiatt önbizalomhiányban is szenvedek.
2008. júl. 21. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
a páros valoszinüleg olyannak szeret amilyen vagy!! az is tudja h nem hatalmas tejcsárdákra számithat. szolval nyugodtan dobd le magadról azt a melltartót örülni fog neki
2008. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
Sztem ez ne zavarjon! Ilyen vagy és kész!
2008. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az a megoldás, hogy beszélsz vele erről. Ne tartson az vissza, hogy számodra kellemetlen erről beszélni, ha komolyan gondolod a kapcsolatot előbb-utóbb muszáj lesz beszélned erről. Amúgy pedig tuti látja ruhában is, hogy nem nagy a melled. Ne parázz, szerintem tisztában van a dologgal! Ha beszélsz vele sokkal könnyebben fog menni utána minden.
2008. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szia hátőő :D ha már 2 hónapja egyutt vagytok akkorr nem hiszem h nem szeretné a melleidet .beszéld meg vele h h zavar k kicsi a melled jo lehet h szar errol beszélni meg minden nő 90 ciciket szeretne de nem az a lényeg h kinek mekkora cicije van :D + elő a furdőruhát és irány a strand egykis önbizalom gyujtére tökéletes:)
2008. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Rajtad kívül még sok lány/nő "küzd" ugyanezzel a problémával.Ha a barátod tényleg szeret, szeretni fogja a melleidet is így, ahogy vannak!Ő így tart Téged szépnek és tökéletesnek, épp ezért van Veled! És jusson ez eszedbe.:)Midnenkinek van vmilyen problémája magával.Nekem is a melleim miatt volt egy fura érzésem, hogy nem fogok neki tetszeni.Nekem nem tetszenek, mert nagynak tartom...a barátom 11hónapja így imád, ahogy vagyok,és ő szereti őket...pedig én nem.Inkább szeretnék olyan pici ciciket, mint neked van..Majd csak megbékélek magammal egyszer, na meg Te is.:) És szerintem felesleges ezen aggódni, biztosan így fog szeretni a barátod,ahogy vagy.
2008. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Ez olyan tipikus probléma már kb., mint a pasiknál a farokméret... Ha kiderülne, hogy a barátodnak kisebb, mint gondoltad, akkor mi van? semmi sem történik, mert ha szereted nem azzal fogsz törődni... Ő is ugyanígy van veled, nem a méreted érdekli, láthatja így is, hogy nem playmate nagysággal rendelkezel.. Vegyél erőt magadon, egyszer túl kell ezen lépned, megkell tanulnod együttélni ezzel a "problémáddal"!! Biztos van olyan, amivel ellensúlyozod a melleidet! A barátod pedig úgy tart jó nőnek ahogy vagy! ;) Sőt az egyik ismim direkt a kis mellű nőket tartja vonzónak! Elhiszem, hogy nehéz levetkőzni a gátlásaidat, de mennie kell!!
2008. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Húú aranyom,mintha csak én irtam volna ezt a kérdést :) Nekem is picikék a melleim,és nagyon féltem a barátom előtt esetleg melltartó nélkül mutatkozni,nehogy elmenjen a kedve tőlem vagy hasonlók...mikor le akarta venni rólam a melltartót nem engedtem neki,és megkérdezte mi a baj,s ekkor elmondtam neki a problémám...teljesen megértett,és aztmondta azért szeret,amilyen vagyok,és nem akar rajtam megváltoztatni semmit...neki igy vagyok tökéletes :) A következő alkalommal sikerült a melltartólevétel,és ezt mondta a párom: "Nem is kicsik...nekem tetszenek :)" Pedig tényleg kicsik :) Szóval ne idegeskedj emiatt,bár én is ezt tettem,hanem beszéld ezt meg vele,meg fog érteni,és ha egy kicsit határozottabb a barátod,szinte leparancsolja azt a melltartót...:D Nekem bevált,mert ha nincs ez a kis határozottsága,akkor sztem nem veszem le a cicifixet 1 évig sem :D SZóval nyugi...és ajánlom a sötétséget vagy a félhomályt először...sokat segít :D Sok sikert,veled vagyok :DD
2008. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat:) igen, a legjobb tényleg az lenne ha megbeszélném vele:) meg már biztos ő is sejt valamit, mivel többször mondtam le egészségügyi okok miatt a strandra hívásokat, pedig csak azt nem akartam hogy lásson fürdöruhában:( bár ő még nem kérdezett rá, de szerintem már biztos sejt valamit. Ezután a két hónap után még lehet korai lenne kijelentenem, de úgy érzem hogy eddig ez az első komolyabb kapcsolatom:) és tényleg nagyon szeretjük egymást, úgyhogy remélhetőleg el tud majd fogadni oylannak, amilyen vagyok:P:) és mégegyszer köszönöm a tanácsokat:)
2008. júl. 22. 01:30
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak írj be a keresőbe pár jó kulcsszót, és rakással le fog hozni az ilyen kérdésekből. És hidd el, nagyon sok, aranyos, hasznos tanács van mellettük!
2008. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És amugy ha kicsi lenne a farka akkor tčged mennyire zavarna függetlenül attol hogy azzal a kicsivel is tudna neked orgazmust okozni

Ja meg nem mellbe akar kurni tčged ugyse igy elsöre biztos

2008. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!