Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz az, ha gumival történik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha gumival történik az orális szex? Mármint a péniszre húzok gumit és abba is élvez el?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy szeretik a pasik mintha anélkül csinálnám,vagy ez inkább gáz?? Főleg pasik válaszát várom! Köszi!
2008. júl. 21. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
kimundhatatlanul utalom a gumit! az egvilagon semmit sem erzek benne. amugy nem ertem, hogy oralisnal minek kell az. undorodsz tole?
2008. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a pasiknak ez nem akkora élvezet, ahogy gumiban szexelni sem annyira jó, mint anélkül: nincs annyi nedvesség, nem csúszkál annyira, hogy jó legyen.

Ráadásul neked sem hiszem, hogy jó érzés a gumit nyalogatni.

2008. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Orális szexhez nem szükséges óvszer. Szerintem felesleges.
2008. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nyalogatni a gumit? Bleeeeee

Biztos, hogy nem találsz olyan pasit aki ezt élvezné..

2008. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a pasiknak se jó annyira, de neked se biztos h tetszene úgy. ha nem vagy felkészülve még erre, vagy te nem szeretnéd még, akkor beszéld meg a pasiddal, hogy neked ez nem jön be, és hogy várjatok még ezzel, vagy próbáld ki gumival ahogy te szeretnéd. A lényeg, hogy semmiképp se csináld úgy ahogy azt te nem szeretnéd, mert akkor soha nem fogod szeretni ezt a fajta szexet, csak undorodni fogsz tőle. Ha nem vagy még kész valamire akkor várj vele, ha szeret a párod megérti hidd el!
2008. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

a multkor szemléltem egy amerikai (tényleg) oktató filmet, ott még az egymáshoz való nyulkálást is csak gumikesztyűben javasolták...


szóval szerintem gáz. Nem is kicsit. Ennyire sem undorodni sem félni nem kell. Vagy ha mégis, akkor inkább ne csináld.

2008. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

En soha az eletben nem vennem a parom kukijat a szamba gumival!!! A guminak meg a szaga is gleeeepfujjjjj.

Ha a szadba elvez siman tartsad hatul a nyelved es nem erzed majd az izet ha ettol felsz es egyben kikopheted.

De gumit szopogatni...na azt nem.

2008. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
12%
hÁT EZ GÁZ DE NAGYON!
2008. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted a barátodat, akkor nem hiszem, hogy undorodnod kéne a spermájától, vagy az ízétől...Tény, hogy nem ennek van a legeslegjobb íze, de én szeretem csinálni a barátomnak, úgy ahogy van, mert tudom, hogy neki ez mennyire jó, és nekem ez számít.A pasik meg egyáltalán nem élvezik így, még szexhez is "utálják" használni, nem hogy orálisan...szerintem nem örülne neki a párod.(ha konkrétan a barátodról van szó..)
2008. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért akarod gumival?


Félsz az ízétől? Lehet, hogy ez banális hasonlat, de milyen lenne, ha ő is egy fólián "keresztül" nyalna ki téged? (Bocsánat a vulgáris szóhasználatért.)


Minden mechanikai ingert kb. megfelez a gumi. Feljebb írták, hogy hagyományos szexhez is utálják a pasik (ezzel egyet értek én is) nemhogy orálishoz...


Ha szereted a barátodat és ő is szeret téged, akkor ez igazán nem nagy áldozat...

2008. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!