Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok miért nem bírják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem bírják a hosszú meneteket? (Nem csak 5 perc)

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és egyik utóbbi partnerem szerint az a normális ha valaki elélvez 5 perc alatt.

Én nem úgy vagyok beállítva, hogy az ilyen szerintem irreális igényeket ki tudjam elégíteni.


Nekem minimum szükségem van 30 percre már csak azért is mert


1: nem akarok előbb elmenni mint a csaj

2: szerintem a jó szex nem 5 perces

3: ebből kifolyólag tudom szabályozni magam és a vágyam nem 5 perc sekélyes pumpálás.


Mi a véleményetek?



2008. júl. 20. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném ha a férjem fél óráig birná.Biztos nagyon jó pasi lehetsz.
2008. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

isteníccsék???? te jó ég...(ezt a helyesírást!)

nem az eleje a hozzászólás lényege.

egyébként állítólag tényleg vannak ilyen lányok, hát azok válogathatnak a gyorsfűrészelős pasik között. Szó sincs istenítésről. A kérdező felfogásának alapnak kellene lennie.

A lényeg az volt, hogy így nem lehet megtanulni a jó, minőségi szexet.

2008. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
TE EGY ISTEN VAGY!
2008. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Igenis fejezze be 5 perc alatt, mert kötelezőleg végignyögdécselni fél órát mikor nem képes felfogni a pasi, hogy hagyjon már békén... Igen, elfogadtuk hogy ez van, igen, megszoktuk a béna erőszakos faszokat, és igen, inkább legyen 5 perc alatt vége minthogy fél órát legyen szar.


Amúgy ne általánosíts, ha normális pasival van dolgom, én sem így gondolom, és akik már végleg megunták is menthetőek még. Csak sok türelem kell hozzá, és kitartás... Meg persze hogy ne 30 percig ásítozzon alattad a csaj, vagy rosszabb esetben bőgjön.

2008. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi hozzászóló. Nem tudom milyen tapasztalataid vannak de nagyon borulátó vagy.


Szerinted a szex arról szól hogy eljátszuk azt amit a másik látni szeretne, igy hazudunk neki miközben egy rendes kapcsolat a bizalomra épül?


Ásitozzon vagy bőgjön? Neked volt már részed ebben?

Nekem nem, de ha lenne, kedvesen megkérném hogy öltözzön fel mert ennek igy nincs értelme.

2008. júl. 21. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:

egyetértek veled, többek között azért mert a barátom is ilyen, sokáig bírja, nagyon figyelmes plusz az a 3 pont amit felsoroltál..

nem az a normális ha valaki elélvez 5 perc alatt, hanem az a gyakori sajnos :s

és az is elég gyakori, hogy a srácok csak a saját igényeiket tartják szem előtt..

2008. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok.

szerintem az ilyen embernek túl sok a rossz tapasztalata. ha meg nem értékeli, hogy te próbálkozol, akkor csókolom.

2008. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Oké, szóval…

Kedves 22 éves srác: miért teszel fel ilyen kérdéseket, amikor tudod rá a választ? Úgyis tudod, hogy mindenki helyeselni fog. Kérdezd ezt a barátaidtól, 22 évesen csak vannak, főleg ha ilyen jó pasi vagy. Jó, tudom, hogy azért teszed, hogy olvasd az istenesítő kommenteket, csak ez nekem elég fura. Amit írtál az igaz, csak közhely.

Kedves mindenki: a normalitás meghatározása elég kemény dió, és ha nincs meg a kellő kompetencia a „diagnózishoz”, akkor hagyjuk békén az 5 percig sekélyesen pumpálókat, akiket sokszor inkább „korai magömlőknek” (ejaculatio praecox) szoktak nevezni, és van elég bajuk a felületes kommentelők nélkül is. A legtöbb esetben biológiai oka van a jelenségnek, aminek még a wikipédián is utána járhatunk, ha vesszük a fáradtságot (bár a sztereotípiák sokkal kényelmesebbek).

Persze tudom, hogy vannak „rossz szeretők”, de az más, ők lehet, hogy sokáig bírják, ez önmagában még nem jelent semmit.

Ami a kérdést illeti, ha nem tetszik a csaj hozzáállása a szexhez, akkor válassz másikat. De amúgy 5 perc alatt is lehet jót szexelni, sok múlik az előjátékon, és persze a két ember közt lévő viszonyon is.

2010. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!