Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok miért nem bírják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem bírják a hosszú meneteket? (Nem csak 5 perc)

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és egyik utóbbi partnerem szerint az a normális ha valaki elélvez 5 perc alatt.

Én nem úgy vagyok beállítva, hogy az ilyen szerintem irreális igényeket ki tudjam elégíteni.


Nekem minimum szükségem van 30 percre már csak azért is mert


1: nem akarok előbb elmenni mint a csaj

2: szerintem a jó szex nem 5 perces

3: ebből kifolyólag tudom szabályozni magam és a vágyam nem 5 perc sekélyes pumpálás.


Mi a véleményetek?



2008. júl. 20. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem az nem normális ha a csaj 5 perc alatt akr elmenni... akkor annál vmi nemstimmel:S am meg teljesen egyetértek veled amit fent leírtál! sztem ne hagyd magad!!
2008. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesn egyetértek veled. Nem normális, hogy 5 perc alatt el aka menni a csaj. Az már nem is szeretkezés. Ne általánosíts, nem ilyenek a lányok. Ez az egy, akivel találkoztál, de nem hinném, hogy a következő is ilyen lesz. Ahhoz már nagy nagy pech kell.
2008. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 30percig végig tolod az kicsit tényleg sok szerintem már csak azért is mert egy idö után nem fogja élvezni mert elfogy a sikositás én nem fogja annyira élvezni.A szex nálam nem az orgazmussal kezdödik,hanem a kényeztetés a másik szeretete és megadni amire a teste vágyik.Megjegyzem egy gyors menet is tud igazán jó lenni.De igazad van nem jo ha 5perc alatt akarja lezavarni a dolgokat!
2008. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
5 perc??? érdekes csaj! teljesen igazad van, egy jó szex semmiképp nem ilyen kevés!
2008. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó pasi lehetsz.:) A legtöbb nő ilyenről álmodik...:) Én a hosszabb meneteket szeretem, néha változatosságként rövidekkel tarkítva. Persze masztizáskor elmegy a nő pár perc alatt, de a szexben pont az együttlét a lényeg. Lehet, hogy az általad említett lány az együttlétet, az intimitást nem bírta. Ha valaki érzelem nélkül, csak a numera kedvéért dug, lehet, hogy igyekszik mielőbb elmenni és odébbállni. Bár szerintem a kölcsönös szimpátia már ok a hosszabb szexre. Egyébként 5 perc alatt hogy tudja két ember egymást alaposan megismerni, kideríteni, hogy mi pontosan hogyan jó a másiknak? Nem lehet például g-pontos orgazmust elérni, eszo-zni, hosszabban húzni a pasit prosztatamasszázzsal, magömlés nélküli orgazmust tanulni. Tehát szerintem mindig kezdő szerető marad az ilyen.
2008. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
azért írta hogy ilyen utolsó kommentelők isteníccsék...szarkamufasz impotens buzi
2008. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet,hogy a legutóbbi partnered a gyors numerákért volt oda,nem a szeretkezésekért,amik nem 5 percig tartanak.Ezért nem kellene mindjárt általánosítani.
2008. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Pontosítok, nem a csaj akart elmenni 5 perc alatt hanem azt akarta hogy én elmennyek 5 perc alatt.


Az persze természetes ha neki többször is jó ezidő alatt.

2008. júl. 20. 22:38
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
lehetséges, hogy már kellemetlen érzés volt a lánynak, mert "kidörzsölted" például, ilyet már én is megtapasztaltam, ezért lehet előbb szeretne a végére érni. egyébként lehet, hogy rossz a felfogása és úgy gondolja, hogy nem tud eléggé felizgatni, ezért nem tudsz elmenni. persze ezek csak találgatások.
2008. júl. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A kidörzsölés előfordulhat, de itt igazából a felfogásról van szó, nem a konkrét helyzetről.


Engem az elv akasztott ki, miszerint átlagosan 5 percig kellene birnia egy pasinak. Pedig ugye pont ez ellen kéne tenni valamit sokaknak.


Lehet hogy már a lányok is "elfogadták" a helyzetet?

2008. júl. 21. 07:58
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!