Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak szeretik a teltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a teltebb nöket? Vagy csak a vékony pláza cicákat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Nah, szépen lepontoztatok 50%-ra... -.-
2008. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

kinek mi tetszik.

de ez is csak elsőre mert ha megszeretek egy lányt és mondjuk hizna 30 kilot akkor is ugyanugy szeretném. vagy ha nagyon sokat fogyna akkor is.

2008. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Alap, hogy a teltebb csajok a jók. A vékony anorexiás csajoktól a belem kifordul. Főleg ha még játsza az agyát, hogy ő mien szép..
2008. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem 100%ban igy van,d e altalaban, a fiatal sracok szeretik a vekony cicakat..en is az vagyok,d e nem erzem attol magam plaza cicanak. Idovel viszont a teltebb noket szeretik meg..Szoval egy 20 eves azt mondana, h jujj de edes kis vekony cica, de pl egy 30 eves egy olyan nore nez ra, akin van mit fogni...jo persze ez nem szabaly vannak kivetelek, de ez igaz.
2008. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Fiatal vagyok, 17 éves (megjegyzem 14 éves korom óta írtózom a bordás anorexiáktól) és imádom a telt csajokat. Ne legyen kövér persze, de legyen rajta mit fogni. Azér nő egy nő, hogy úgy nézzen ki. Anorexiákat hogy szeretgeted? hozzáérsz és összeesik a csontkollekció..
2008. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki tényleg szerelmes, az egy bizonyos SZEMÉLYT szeret. Én például a feleségemet. Ha hízik, ha fogy, őt fogom szeretni.


Az a lényeges, hogy az, akit szeretsz, szeret-e téged önmagadért, testestül-lelkestül, ahogy vagy?

2008. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy valaki vékony, vagy dagi, vagy husos, nem tudom mi a jó szó.A lényeg a kisugárzás...később meg a szerelem, és hogy az ember számíthassona párjára.

Egy 2 éves boldog kapcsolatban élő nehézbombázó :D:D

2008. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
72%

melyik férfi akar úgy simogatni egy nőt, hogy közben folyamatosan akadályokba ütközik? Az akadály alatt értem a kiálló csontokat.

Plussz szex közben elég gáz ha állandóan a nő csontjába ütközöl. Néha elég fájó tud lenni.


Egy szó mint száz: legyen rajta mit fogni, de nem jó ha folyik.

2008. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!