Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak szeretik a teltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a teltebb nöket? Vagy csak a vékony pláza cicákat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez megint csak ízlés kérédése, van aki ezt, van aki azt. Én pl a közepes méretet szeretem.
2008. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. nem szeretem a ezeket a szabványosított pláza pichákat, akikből 12 egy tucat! Nekem az "asszonyosabb" nők tetszenek!
2008. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Tudom, hogy nem ilyet kell írni, de kiakadtam!!! Nem vagyok telt, vékony vagyok, nagyon, magamtól, és Milyen meglepő.. NEM vagyok plázacica. Aki vékony az csak azlehet? Amugy pasija válogatja, husi vagy csonti. ennyi...:@
2008. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Osztom az előző hozzászóló véleményét. És vannak húsosabb plázacicák is. :D Ennyi.
2008. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem értem. A teltebb nők egy testalkat alapján felállított kategória. A vékony plázacicák viszont a belsőt is behatárolja. Most akkor a telteket vagy az ostobákat szeretik vagy mi a kérdés? Más lehetőség nincs? Elég fura
2008. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Magas,vékony vagyok,szőke a hajam,úgymond "divatosan" öltözködöm...és nem vagyok plázacica...-.-" Tökre elegem van abból,hogy mindenki egy hülye picsának tart emiatt...nem sminkelem agyon magam és egy erőd gimnáziumba járok,és uhh...ezeken mindig kiakadok.A lényeg,hogy sztem még mindig a vékony-közepes csajok vannak a toppon,de vannak olyan pasik,akiknek kifejezetten a ducibb lánykák jönnek be...
2008. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Rájöttem! A kérdés valójában arra irányul, hogy a pasiknak a duci plázacicák is bejönnek-e.
2008. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Téééényleg.. :D
2008. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor leirom érthetöen:Vékony vagy teltebb nö?
2008. júl. 20. 19:39
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, ez igy nem sértő a vékony lányoknak (első kiakadó). AMugy ahogy irtam. Pasija válogatja. Vékony és telt barátnőimnek is vannak pasijai, és nagy a LOVE.. mindenhol.
2008. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!