Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én szűz vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szűz vagyok, a barátom viszont nem, de több, mint 1 éve nem volt szexuális kapcsolata. Lehetséges, hogy nagyon hamar elfog menni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy nagyon hamar elfog menni, mivel iszonyú szűk leszek, meg már rég is volt ilyenben része?
2008. júl. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy elsőre hamar el fog menni, ezért megcsinálhatjátok, hogy előtte másképpen kielégíted, így a 2. menet már tuti hosszabb lesz.
2008. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2008. júl. 20. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt,de tartotta magát. Mondjuk én is ki voltam éhezve és hosszú volt az előjáték is. Azóta már volt,hogy hamar elment de az elsőnél nagyon vigyázott,hogy ne így legyen.

Ha tutira akartok menni akkor elötte másképp elégítsd ki.

2008. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!