Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni, ha egy fiúnak még nem volt kapcsolata és szűz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva a homlokára, ha erre gondolsz.
2010. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmiről.

Pontosabban van, akiről süt, hogy még soha nem volt ilyesmiben része, de volt már olyan barátom, aki csak az első szex után mondta el, hogy én voltam neki az első. Az a vicces, hogy a viselkedése alapján egyáltalán nem gondoltam volna róla, tök jó volt vele :)

Szóval ezt nem lehet megmondani.

2010. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja, van, akiről nem lehet, van akiről meg igen. Csak a kérdésre nem válaszolt, hogy akiről igen, arról hogy.

Hát egyrészt a fiú lányok közelében esetleg zavart. Másrészt talán könnyebben papucsosodik. Harmadrészt nincsenek bevett programjai, hogy hova lehet egy lányt elvinni. Aztán ha közelebbről ismered, akkor pl nem tud felhúzni rendesen egy gumit, ideges ha közel kerültök fizikailag, remeg is talán. Jah, és gyorsan elmegy :D

2010. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arról, hogy ha már odáig jut a kapcsolatunk, hogy ilyesmiről beszélgetünk, akkor nyilván megmondja.
2010. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Arról, h ronda.
2010. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

09:20 ROHADT BUNKÓ VAGY!

attól még hogy valaki nem szépfiú tapadhatnak a lányok. a belső is számít. pl ha jól nézel ki sem járnék veled mert nagyon bunkó vagy.

17L

2010. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem bunkóságnak szántam, de ha megfigyeled, tényleg így van. Minden nőnek a külső számít, még ha nem is vallja be akár magának se.
2010. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

09:20 - picit durván fogalmaztál, de van benne igazság, ha valaki csúnya, annak jó eséllyel nem volt még kapcsolata és szűz.


09:32 - nem szépfiú, és csúnya fiú között hatalmas különbség van. Így van, a belső is számít, sőt sokkal jobban mint a külső, DE kizárólag akkor ha a külső rendben van.

2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért Brad Pitt is szűzen született ;) Nem feltétlenül ronda egy szűz fiú, de ha mondjuk 20 felett van, akkor csúf és/vagy őrült. Lehetne szépítgetni, de minek, ha ez az igazság.
2010. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt te soha sem fogod felismerni:D

Azt csak akkor fogod felismerni, ha tényleg semmilyen kapcsolata nem volt még lányokkal mert akkor ha pl. hozzászól egy csajszi látszik rajta, hogy úristen most mi lesz jaj mit csináljak stb stb... Na az olyan fiúnál lehet látni. De amúgy meg semmiből. Én is szűz vagyok még, de eszedbe nem jutna ez velem kapcsolatban ha pl. beszélgetnénk vagy ilyesmi:D

19/F

2010. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!