Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igy jo, ahogy elgondoltam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy jo, ahogy elgondoltam az elso szexet?

Figyelt kérdés

Szoval fiu vok 18 leszek, es a baratnommel lassan oda jutunk, hogy szexeljunk is !

Elsonek en azt hiszem elvinnem valahova ahol itatnak vele egy kis mennyisegu jo vorosbort, es en is innak egy kicsit ( a lanyokra jo hatassal van no feszultseg, a fiukra pedig azzal, hogy kesobb mennek el tolle )

Aztan elmennenk haza vagy ahol majd lesz az aktus, ott varna ot egy romantikus gyertyafenyes vacsora ( hmm ez nem lesz konnyu nem tok fozni :)) ) es ott egy sztriptizzel kezdenek, olyan igazi szexyvel !( Gunther - Ding Dong Song ezzel a szammal aszem )

es aztan majd szepen ot is levetkoztetnem es aztan johet a szex!

Es mivel tudnam meg jobba tenni ezt az estet szamara, a szex kozben nagyon figyelek majd ra es az elso nekem az o boldogsaga lesz majd csak aztan az enyem, ha van meg otletetek mit kene valtoztatni ezen vagy csak siman hozzaszolnatok plz segitsetek !

ELORE IS KOSZI, es elnezest, ha esetleg egy egy helyen bonyolultan fogalmaztam volna :D


2008. júl. 18. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én csak annyit akarok mondani h te nagyon csodálatos ember lehetsz, és h szerencsés a bnőd, h egy ilyen figyelmes,és találékony pasija van, aki ennyire figyel rá,és a szavaidban is látszik h szereted őt.
2008. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
KOSZONOM, tenyleg szeretem ot, es nem fonros, hogy nekem milyen lesz, csak NEKI LEGYEN JO!!!!!! az a lenyeg, ha neki jo akkor en olyan boldog leszek, hogy pfuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!
2008. júl. 19. 00:08
 13/16 anonim ***** válasza:
én a 4. és 7 válaszoló vok: neki már attól is nagyon jó lesz,hogy ennyire szereted!! De tényleg!
2008. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sztema gyretya fény(ne legyen tul világos, lehet az elsőnél még félénk picit)és tényleg ha még nem pettingeltetek minimum 4szer 5ször de az min. akk még no szex előbb pwtting , orál pár hétig aztán szex ha vkit tényleg szeretsz akk előbb zeeken essettek tul, mert hát nem toom, ah . irtad h ő nem bizti h kiverné, hát eezk szerint még petting sem nagyon volt v mi?:O na mellékesen a füstölőt még jó 5letnek tartom meg a bor is jöhet!!!aztán hajrá, csak simizd , de lehet a tul sok romantika sem mindig jó, azért a szex vágyakrol is szol, persze a szerelem az 1. de azért 1 kis "vadság, (spontenaitás)sem árt néha:P és ami még fontos:aktus után kérlek ne aludj el mint az én pasim:(simizd és BESZÉLGESS VELE!!!!
2008. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Meglesz :D
2008. júl. 19. 00:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hogyha azt akarod hogy jó legyen az első,akkor hagyd ki ezt Gunther sz@rt...

2008. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!