Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igy jo, ahogy elgondoltam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy jo, ahogy elgondoltam az elso szexet?

Figyelt kérdés

Szoval fiu vok 18 leszek, es a baratnommel lassan oda jutunk, hogy szexeljunk is !

Elsonek en azt hiszem elvinnem valahova ahol itatnak vele egy kis mennyisegu jo vorosbort, es en is innak egy kicsit ( a lanyokra jo hatassal van no feszultseg, a fiukra pedig azzal, hogy kesobb mennek el tolle )

Aztan elmennenk haza vagy ahol majd lesz az aktus, ott varna ot egy romantikus gyertyafenyes vacsora ( hmm ez nem lesz konnyu nem tok fozni :)) ) es ott egy sztriptizzel kezdenek, olyan igazi szexyvel !( Gunther - Ding Dong Song ezzel a szammal aszem )

es aztan majd szepen ot is levetkoztetnem es aztan johet a szex!

Es mivel tudnam meg jobba tenni ezt az estet szamara, a szex kozben nagyon figyelek majd ra es az elso nekem az o boldogsaga lesz majd csak aztan az enyem, ha van meg otletetek mit kene valtoztatni ezen vagy csak siman hozzaszolnatok plz segitsetek !

ELORE IS KOSZI, es elnezest, ha esetleg egy egy helyen bonyolultan fogalmaztam volna :D


2008. júl. 18. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az eltervezett első szex a legritkáb esetben alakul úgy, ahogy kitalálod. Fő a spontenaitás. Ez így szép és jó ahogy itt leírtad, de én már a sztriptíznél buktatót látok. Szerintem tuti zavarba fog jönni a barátnőd főleg , ha neki is első lesz, és nem tudja majd élvezni az egész folyamatot, és akkor már nyista az egész estének. Lehet, hogy jobb volna, ha az első szex egy sima dvd nézős estén történne meg spontán.........
2008. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Másodikra ez tökéletesen megtesz majd, elsőre inkább bújj hozzá, puszilgasd, öleld át majd nyúlj a ruhája alá, majd a bugyiába, aztán te vetkőztesd le, ha még szűz akkor meg extra hangsúlyt az orális bemelegítésre, neki akkor lesz a legjobb, ha már tocsog a lében mert így kevésbé fáj neki. Meg előtte kérd meg hogy foglalkozzon a farkaddal, mert friss punciban at tuti hogy nem sokáig reszelsz majd, ezért előtte nem árt elsütni!
2008. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor kerjem meg ra, hogy verje ki nekem az elso szexnel ???
2008. júl. 18. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:
pontosan.
2008. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem en a lány verje ki,ez elég hülyén hangzik. Ha úgy érzed,hogy elsőre nem birnád sokáig a lányban,akkor még a randi előtt magadnak kivered és akkor ugy tovább birod majd élesben is...
2008. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hät én is inkäbb filmet nčznčk

Aztän lesz ami lesz

A vacsora hejett csavarja ki neked

Egy jo barätnö megteszi mert tudja hogy ez neked jo

Aztän majd film közbe majd kinyalod čs ha mär jo neki megdugod

2008. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Es ha o ugy gondolja, hogy nem veri ki nekem, de en szeretem e miatt nem fogom otthagyni akkor mi lesz ?
2008. júl. 18. 23:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha tčnyleg meg akarod dugni

Csak azt mond neki hogy film közbe szeretnčl vele pettingelni

čs ha te kicsavartad mär elötte akkor ö mčg nyugodtan csavarhat rajta mčg attol fčl ora mulva mčg megdughatod mert hät ugyebär az elöjäték legaläbb ennyi idö mig majd a film alatt megsimized kinyalod stb

Aztän jöhet a bevetés de ezt elöre ne mond neki

2008. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj,én lány vok és az első nekem felejthetetlen volt,és nem volt benne semmi kiverés meg hasonlók:D...Csókolóztunk,hosszan simogattuk egymást,stb,stb aztán mikor már nedves voltam,megpróbált belémhatolni. Fekve először fájt kicsit,aztán inkább lovaglóban próbáltuk,na,az bejött,az egész nem is fájt,nagyon szép élmény volt! Szal sztem figyeljetek 1másra,és ha szerelmesek vagytok meg minden,tuti szép lesz és jól fog elsülni a dolog! Na és ha esetleg hamar mennél el,az sem gond,ilyenkor a lányok nem azt nézik h mennyire vagy maratonfutó hanem egész mást...:) nem kell ennyire rágörcsölni erre...
2008. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem tennč meg azčrt verd ki te elötte mielött talälkoztok

Ha mär pettingeltetek akkor tudnod kell hogy megteszi vagy nem

Ha mčg nem volt

Petting akkor mčg ne dugd meg

Ez jo tanäcs

2008. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!