Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A friss kapcsolatomban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss kapcsolatomban a párom imádja állítólag ha orálisan kielégítik, de én meg nem szeretem lenyelni. Azt mondta úgy hozzá se kezdjek. Nem szeretem se a szagát se az ízét. Változtatni lehet e rajta? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 14:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég kínos. Ha nekem egy pasi ilyen mondana, elküldeném a fenébe. Ha hozzá se kezdjek így, oké... Most nem azért, de ezt szerintem nem várhatja el! Célozgathat rá, kérlelhet,, de íígy nem várhatja el... Amúgy tényleg ananász, és van aki rosszul van tőle, ha Te is, akkor ezt köteles elfogadni!!
2008. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
EGyébként oda-vissza lehet a dolog, vagyis ha ő azt akarja, hogy lenyeld, annak ellenére, hogy utálod, akkor ő is igyon ananászlevet, ennyit még ő is megtehet!!
2008. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én is gumival szoktam csinálni a pasimnak...ezt ő elfogadta és igy nekem is megfelel...ennél jobb ötletet én sem tudok...
2008. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ennyit meg tud tenni!A kólától és kávétol keserü lesz a koffein tartalom miatt!
2008. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok intim shop-ban kapható, egy bizonyos sperma ízesítő tabletta! Próbáljátok ki, elképzelhető hogy így jobblesz mindkettőtöknek!
2008. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Lol, dehogy nincs banános :) Egy csomagban volt az eper-narancs-banán, meg még van állítólag kiwis is, naná hogy arra lettem volna a legkíváncsibb már a doboz kibontása előtt is :DDD Bár a színe miatt kicsit vicces, sárga-piros-narancs szín még elmegy, de a zölddel biztos kiröhögtem volna szegényemet :)

(Az ízesített-gumis lány :D)

2008. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én imádom lenyelni,és szerintem semmi gond az izével!
2008. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:D
2008. júl. 18. 17:55
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek után tudod ki törné magát. de meg tudlak érteni. Meg különben is. Nem mindegy neki, h az hova megy, ha egyszer megcsinálod neki? OK. PASI! :)
2008. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
am. ő ki szokott nyalni??am meg csináld úgy h mikor már a jön a vég a szádba élvez de utána oldal folyasd vissza , hidd el hát azért annyi sperma nincs,h. aba "ússzatok"utána töröld le róla zsepivel v mittomén ha ez zavarja..de tré, aztmondta ha nem nyled hozzá se kezdj?:O
2008. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!