Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tud egy roma férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud egy roma férfi "jobban, tüzesebben" szeretni?

Figyelt kérdés

most roma fiúval ismerkedtem meg

hát ilyet még soha nem éltem át:)


2008. júl. 18. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
orul, hogy rateheti a szutykos kis mancsat egy magyar csajra :)) lol (kerlek rasszistazatok meg pontozzatok le!)
2008. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem koszos, nem piszkos:(!!!

mi közülünk is egy néhány emberről is ellehetne ua. mondani:(

megértő szerető, .....

2008. júl. 18. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

bocsi. ugy latom nem volt vicces :(

amugy pont tegnap lattam, ahogy egy magyar no a fout kellos kozepen letolja a bugyijat es az utra vizel! majdnem odahanytam, ugyhogy ja, vannak koztunk is ilyenek.


vissza a kerdesre. nem hiszem, hogy barmit is jobban tudnanak, egyszerun az lehet, hogy irdatlanul szeret teged es rendesen kitesz magaert, hiszen a szenvedely velemenyem szerint a szerelembol taplalkozik :D, szoval orulj neki :)

2008. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem különbözik,csak szeret téged ezért van az hogy tözesebb.örülj neki:)
2008. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Mikor elolvastam a kérdést, akaratlanul is felröhögtem, már bocsáss meg. Én nem lennék képes arra, hogy egy romával összejöjjek, nem segítem hozzá ahhoz, hogy esetleg az én segítségemmel is osztódjon mint a szarban a baktériumok. Jó, jó, rasszista és antiszemita vagyok.


Na, tehát. Biztosra veszem azt, hogy tényleg nagyon szeret, odavan érted, és mindent meg akar neked adni, hogy megtartson. Örülj neki :)

2008. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Hogy van gusztusod egy cigánnyal dugni???

hát ha nekem azt mondanák, h csináljam, inkább levetném magam vmelyik hídról!

egyébként szerintem csak azért tesz ki magért, h a bizalmadba fogadd, hogy elhidd, h szeret téged, aztán majd jön a pereputtyával, és szépen kirabolja a lakásotokat...az milyen nagy élmény lesz, mi???

gratulálok....

2008. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány válaszoló tényleg jobban tenné, ha leugrana valamelyik hídról...

De a kérdésre vissztérve: elképzelhető, hogy a cigyányoknak forróbb a vérmérsékletük, de lehet, hogy a csillagjegye olyan.Vagy csak ilyen és kész!:)

Szerintem örülj neki, hogy ilyen pasid van,és becsüld meg.

Sok boldogságot és további jó... :P

2008. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!