Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan sztriptízeljek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sztriptízeljek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szépen lassan zene kísérettel táncolva leveszed a ruháidat. Vagy nélküle, csak vedd le a ruháidat, de lassan ne ledobálva.
2008. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de hogy táncáljak?
2008. júl. 18. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, érzékien, és nagyon szexisen semiképp ne a gyors diszkóban táncolásra gondolj, csak ringasd magad, mozgasd a csípőd, nézz szexisen és mutass minél többet!
2008. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
keress hastancos videot a neten. nekem az nagyon tetszik :D
2008. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassú csipőringatás tuti siker.
2008. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah és a zene: Cocker: You can leave your hat on
2008. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2008. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Cocker-szám teljesen rendben van, de kereshetsz valami lazábbat is a neten... A youtube-on és a metacafe.com-on ajánlatos szétnézni "Strip" vagy "striptease" keresőszavakkal. Mindenféleképp lassú zene kell és próbálj meg lassú csipőmozgással minél vadítóbb lenni :D
2008. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Christina Aguilera - Moulin Rouge ? :)
2008. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a legjobb zene a Tito & Tarantula - After Dark amikor Salma Hayek táncikál. Én éppen tegnap tettem meg, fúú nagyon izgultam, remegett a lábam meg minden. De a páromnak láthatóan tetszett. :D Nehéz rávenni magad, aztán meg nem bírod abbahagyni....

Amúgy el lehet lesni pár mozdulatot Carmen Elektra - Sztriptíz aerobik című videójiból.

2011. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!