Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha a párom olyankor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a párom olyankor is akarja amikor menstruálok? Szeretik a férfiak olyankor is?

Figyelt kérdés
Engem nem zavarna végülis ,csak nem értem öt nem zavarja?Félek töle mi van ha megundorodik tölem?Olyankor is szoktak nyalni?Léci segitsetek.
2008. júl. 17. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha görcsölsz alappbol ne kezd el mert utána jobban fog fájni,és ma partner is figyelhet rá hogy ne olyan durván!Én rengetegszer csináltam ugy,4.-5. napon, élveztem meg minden.Csak nem egészséges állitolag azér tis hagytam abba.Inkább kivárom utána meg leteperem:)
2008. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges vitatkozni, hogy kinek faj ilyenkor es kinek nem. Nekem volt reszem mindkettovel a masik oldalrol. Akinel fajt, ott oralisan kenyeztettem, termeszetesen akkor, amikor mar nem volt olyan eros, akinel pedig nem fajt, ott nyugodtan lehetett szeretkezni. Amugy kedves holgy kommentelok! Hogy ennyire ne ismerjetek a sajat testetek! Izgalmi allapotban a menstruacio ugyanugy viselkedik, mint az uritesi kenyszer, azaz a test ilyenkor akadalyozza barminemu valadek, folyadek es egyebek kilokodeset illetve uriteset! Magyarra forditva: ha szeretkezetk, arra az idoszakra gyakorlatilag elall a verzes es csak minimalisan lesz veres, de elotte erdemes megmosakodni :) Tobb partnerrel probaltam mar tobbszor, es eddig mindig a termeszetnek megfeleloen mukodott...
2008. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De a görcsökre ugytudom jó.Nem?
2008. júl. 18. 13:12
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon görcsölök, többnyire nálam tökéletesen beválik egy finom szeretkezés. Az orgazmus ugyanis csökkenti a vérbőséget, ami okozhat fájdalmat. Nagyon oda kell figyelni sajnos, ajánlott az óvszer is (teherbe lehet esni ugyanúgy, tehát védekezni kötelező, de itt a tisztaság miatt gondoltam), és sok nő túlérzékeny ilyenkor. De ki kell próbálni, és meglátod nálad hogy működik. Ismerek olyan pasit aki imádja olyankor az orális szexet is, de ismerek olyat is aki undorodik az egésztől, szóval legjobb ha megkérdezed. Félni nem kell.
2008. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!