Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha a párom olyankor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a párom olyankor is akarja amikor menstruálok? Szeretik a férfiak olyankor is?

Figyelt kérdés
Engem nem zavarna végülis ,csak nem értem öt nem zavarja?Félek töle mi van ha megundorodik tölem?Olyankor is szoktak nyalni?Léci segitsetek.
2008. júl. 17. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Mi együtt vagyunk olyankor is. Az én párom azt mondja, őt nem zavarja. Ha nem dől belőlem a vér, vagy tampont használtam, és még nem lettem véres, akkor orálisan is szokott kényeztetni.

Más kérdés, hogy ilyenkor fokozottan ügyelni kell a higiéniára, főleg, ha nem óvszerrel védekeztek.

2008. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk ha az elejčn vagy

Esetleg a včgefelč amikor nem jön annyira čs jol megmosod akkor mčrt ne nyalhatnä legaläbb a csiklot čs környčkčt

Egyčbkčnt nem undorodik meg

Imädjuk a puncit

Ja čs ojankor jobban csuszik

És nälunk pl nagyobb orgazmusok szoktak lenni

Egyčbkčnt meg akkor jobban kivänjäk a nök a szexet

2008. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj. És ha ő is akarja akkor miért félsz tőle? Használj tampont, és kezdjétek az előjátékot. Ha tényleg szeretné akkor ki fogja húzni belőled. Én is féltem eleinte, hogy mi lesz ha megundorodik Tőlem, de nem volt semmi gond. És ha nagyon vérzel akkor próbáljátok meg az anált.
2008. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát az nem biztos hogy a nők pont olyankor kívánják.Nekem olyankor nagyon érzékeny szokott lenni ott lent és nem tudnák ugy eggyüttlenni olyankor a barátommal.De ha ti szeretnétek akkor csináljátok.
2008. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi egyszer csináltunk a mensi 4.napján és már nem volt akkora vérzésem, inkább csak barnáztam, csak miután elélveztünk és kihúzta akkor megijedt h milyen véres, és aggódott értem, hogy nem-e ő okozta, de mondtam, hogy barnázásnál néha van h kicsit véresebb "löket" is jöhet és megnyugodott. Zavarni pedig abszolút nem zavarta!
2008. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi retardált idiótát. Látom kell valaki aki megmondja: NEM BAZMEG! NEM NORMÁLIS! Az eszem megáll...Amúgy csinálja mindenki ahogy akarja személy szerint leszarom de ezügyben kérdezd csak meg anyucit és a válasz egy kurva nem pofon lesz édes hülye lányom...az emberben legyen tartás
2008. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
A menses vége felé mi is kipróbáltuk de inkább maradunk az egymást orálisan kielégítős módszeren az is nagyon jó.
2008. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
én kimondottan szeretem ilyenkor:)
2008. júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
mondjuk menzeszkor nyalakodni nekem nem volna gusztusom.
2008. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell lepontozni azért valakit mert leírja a véleményét? Főleg azt ami az igazság!!! Egyáltalán nem normális ha ilyenkor szeretkeztek. Az egyik barátnőmmel egyszer fordult elő, és azt mondta utánna, hogy annyira görcsölt, hogy már szinte a földön fetrengett egész éjjel. Ha akartok pontozzatok le, nem érdekel. De ez akkor sem normális!!!! Legyen eszed, és ha tényleg szereTnéd akkor inkább próbáljátok ki az anált, talán az csillapítja vágyait.
2008. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!