Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni szex közben....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni szex közben. A barátom csak úgy tud eljuttatni a csúcsra ha kinyal, de amikor mozog bennem, egyszerűen nem érzek semmit és ez idegesít. Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek a környezetemben, mindenkinek sikerül közösüléskor elélveznie csak nekem nem.Olvastam erről sokat, hogy meg lehet tanulni,de nekem még ez sem megy.Amint érzek egy kis bizsergést ott, rögtön elmúlik.A barátom is azt mondta sokkel jobb egy olyan csajjal a szex aki élvezi is közben, semmint egy olyannal aki nem.Mit csináljak?Nagyon elvagyok keseredve.
2008. júl. 17. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a legtobb valasszal egyetertek, ezeket a reszeket nem is taglalnam, es nem megyek bele mennyire fontos, a megfelelo lelkiallapot, kotodes, erzelmek stabilitas stb., inkabb egy gyakorlati tanacs. A G pont ingerlesevel konnyithettek a dolgon. Eloszor is mielott belevagtok, jutasson el az orgazmus kozeli allapotba oralisan, majd amikor mar kezdened erezni, hogy kozeledsz, a fiu fekudjon hanyatt, te pedig ugy ulj ra, hogy hatradolsz, az egyik kezeddel tamaszkodsz, mig a masikkal ingerled a csiklod, de az utobbit akar a parod is megteheti. Igy te iranyitod, hogy neked, hogy a legjobb, a makkja nagy valoszinuseggel pont a G pontod izgatja, es a csiklot is stimulaljatok, ugy, ahogy neked jo, nem mellesleg neki sem lehet oka panaszra, egyreszt a latvany miatt, masreszt mert az o makkjat is eros inger eri a "dorzsoles" miatt. Ha minden osszejon, valoszinuleg segiteni fog...
2008. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.22 évesek vagyunk és 11 hónapja vagyunk együtt, nem voltunk szűzek.Ezeket kiegészítésképpen mondtam.
2008. júl. 18. 16:03
 13/14 anonim ***** válasza:
A G-pont ingerlésére nekem bevált módszer az is, hogy a lábaimat a vállára teszem, ő pedig előredöl, amennyire csak a hajlékonyságom engedi, így is is a makk telibetalálja a G-pontot. Jó az is, ha a feneked alá egy kispárnát teszel, így szintén a G-pontot éri a lökés. Ha a hasad és a szeméremcsontod közötti részt erősen benyomod szex közben, az is a G-pontot hozzányomja a benned lévő péniszhez. Amúgy meg a csiklóizgatás közösülés közben a tuti módszer, és akkor a kedves párodnak is mindegy lesz, hogy a csiklósimitől vagy az ő mozgásától élvezel el...
2008. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez teljesen természetes dolog és ahoz h a barátod és teis élveznni tudd közös erőfeszítésre van szükség mert ugyanis ez kitanulható türelemmel.

Először is kérd meg a barátodat hogy a hüvelyben keresse ki a "G foltot" felfogja ismerni mert más a tapontása, ha esetleg nem olvass utána.A férfinak az ujjával azt kell ingerelnie, de közben a csiklódat is van te vagy a barátod.Nem fog rögtön sikerülni de ne keseredj el ez fél évbe is eltelhet.egy idő után csiklóizgatás sem kell anéélkül is menni fog:) később létrejöhet egy úgynevezett női ejakuláció de nemkell megijedni meg zavarba jönni h jaj bepisiltem:)

szóval gyakorolni gyakorolni gyakorolni

addig a barátod elégítsen ki csiklóingerléssel.remélem segítettem

sok sikert:)szia

2008. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!