Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni szex közben....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni szex közben. A barátom csak úgy tud eljuttatni a csúcsra ha kinyal, de amikor mozog bennem, egyszerűen nem érzek semmit és ez idegesít. Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek a környezetemben, mindenkinek sikerül közösüléskor elélveznie csak nekem nem.Olvastam erről sokat, hogy meg lehet tanulni,de nekem még ez sem megy.Amint érzek egy kis bizsergést ott, rögtön elmúlik.A barátom is azt mondta sokkel jobb egy olyan csajjal a szex aki élvezi is közben, semmint egy olyannal aki nem.Mit csináljak?Nagyon elvagyok keseredve.
2008. júl. 17. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha rágörcsöltök a témára, akkor nem fogsz tudni elmenni. Folyton azon jár majd az eszed, hogy elmenj és nem tudsz majd ellazulni. Már bocs, de a barátod egy érzéketlen tuskó.....ahelyett, hogy segítene neked csak jobban lelomboz Téged.

Azt mondjuk jó lenne tudni, hogy mióta éltek nemi életet, Ő volt-e az első Neked és hogy hány évesek vagytok? Ha csak pár hónapja csináljátok, akkor természetes, hogy gyakorolni kell, de ugyanez a helyzet akkor is ha fiatal vagy....

Szerintem az is sokat segítene, ha mondjuk nem szexelnétek kb. egy hétig....de mnondjuk nem is ez a lényeg, hanem, hogy "kiéhezz" és majd nagyon akard. :)

Sok sikert!

2008. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, itt látszik az igazi érettség. Nem tudom ugyan hány éves vagy. De először is, a szex nem attól lesz szép és jó, (és élvezetes, márha valaki "látja" az igazi lényeget) hogy elmész vagy sem. Teljesen mástól lesz jó! Ha ettől jó, az már baj.

Másodszor, "ez a mindenkinek sikerül csak nekem nem" dolog szintén arra vall, hogy nem érzed az igazi lényeget! Szerinted véletlen az a 75%? Akkor rajta, ismerkedj meg több nővel, és máris kiderül, hogy nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra!

De állítólag tényleg lehet fokozni az esélyét, hogy összejöjjön, ugye a hüvelytorna. Ha azt is próbáltad, akkor szerintem márcsak az kéne az egészhez, hogy végre ne gondolj rá! Csak élvezd a szexet! És egyszercsak majd megtörténik!

A válaszomat nem kioktatásnak szánom, csupán a véleményem és a látásmódom. Sok sikert!

2008. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Khmm, egyébként igen, a barátod... de a Te választásod. Viszont egy pasinak ilyenkor tényleg nem ez a dolga, hogy még jobban kihangsúlyozza, milyen szar is így, mintha direkt csinálnád.. Ha nekem ilyet mondana, a válaszomban kicsit mellőzném a pasit 2 hétre.
2008. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Figy,én sem szoktam elélvezni hüvelyi úton,csak csikló orgazmusom van. Ez a nőknél természetes,mivel a hüvelyben alig van idegvégződés a csiklóhoz képest...tehát nem te vagy a "gáz",hanem ez anatómiailag igy működik. akik meg azt modják neked hogy közösülés közben elmennek,az szerintem egy olyan érzés hogy élvezi az egyesülést a párjával meg minden,átéli stb,és azt gondolja orgazmusnak...javitsatok ki ha tévedek...de konkrétan én 6 éve vagyok együtt a párommal és én pl.mindig csak simogatással jutok a csúcsra. Szal ne aggódj! :) a barátodnak meg üzenem h ha azt akarja hogy totál elmenjen a kedved a szextől,akkor csak folytassa a beszólogatást...hihetetlen,egyesek milyen bunkók...már bocs...arra nem gondoltál hogy azért nem élvezed eléggé mert tudat alatt érzed h nem ő a megfelelő férfi??
2008. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Próbáld a szeméremcsontodat minél jobban a srác alhasához nyomni(feltéve, ha szemtől szembe csináljátok), és próbáld szorosan "fogni" a péniszét a hüvelyizmaiddal. Remélem segítettem.
2008. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia,


sajnos nekem is ilyen problémám volt, és nekem is azt vágta a fejemhez a barátom, hogy "biztos bennem van a hiba, mert ő mindent tökéletesen csinált"-szerintem ez tök lehangoló.

Nekem az segített, hogy szakítottunk, egyszerűen nem volt képes változni ezen a téren.

Igazság szerint nem tudok mivel segíteni, csak gondoltam leírom, hogy nem vagy egyedül ezzel a "problémával".

Remélem a ti kapcsolatotok jobban alakul!

2008. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.Mitöl van ez?
2008. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még hüvelyi orgazmusom, de nem görcsölök rá a témára, mert élvezem ami van :) Engem mindig "előmelegít" a párom, majd berakja és úgy szeretkezünk, majd mikor körülbelül már ő is közeljár, simogatom a csiklóm és igy is el tudunk élvezni együtt úgy, hogy nekem is jó volt a szex és mégis csikló orgazmusom volt. Lehet, hogy egyszer megtörténik a hüvelyi, lehet, hogy nem, de én igy is maximálisan élvezem!
2008. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

:) nekem is sokkal könnyebb ha nem hüvelyben izgat a párom

de ez sosem zavart SŐŐŐŐT:)

2008. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ritkán van hüvelyi orgazmusom, de ha van akkor aztán...:D...na szóval nálam ez akkor jön elő legkönnyebben ha befeszítem az alhasam.
2008. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!