Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám húzni a dolgot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám húzni a dolgot?

Figyelt kérdés
helo. huhh 1 éves srác vok. Amikor megprobálom elérni, akkor általában hamar megvan, de én még huzni akarom a dolgot. mi erre a legjobb modszer. ugy vettem észre ha felállok ( lábra ) akkor valamivel tovább huzhatom.
2008. júl. 9. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha én lábra állok akkor el tudom húzni. De az elérés érdekében én nyújtani is szoktam. Próbáld meg...nem nagy dolog ez csak akarat kell hozzá. Elérni pedig nem muszály..várhatsz még vele.
2008. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
:)
2008. júl. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen fiatalon még regeteg időd van, hogy begyakorold a gyors húzást. Vagy a lassút. Esetleg a pont megfelelőt. Mivel lány vagyok, ha felállok többnyire elmegy, szóval nem igen tudok technikai tanácsot adni, de kitartás!
2008. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
ha gyorstuzelo vagy, akkor mast is be kell vetni. ilyen egyszeru az egesz. egyebkent meg a fejben szamolas sokat segit... peldaul 24 x 27. szamold ki fejben es kozben eszre sem veszed, hogy reszelsz mint allat xD
2008. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

gondolom az 21 éves akart lenni :)

Amúgy meg gondolj másra, gyakorlással már el tudod majd érni, hogy csak anynira tereled el a gondolataidat, h még élvezni fogod, de nem mész el.

2008. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
mi a szar?????
2008. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!