Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen, amikor egy nö 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, amikor egy nö 2 (esetleg több) férfival van együtt?

Figyelt kérdés

1éve váltam el a férjemtöl,azóta csak szexkapcsolataim vannak.Félek ismét komoly kapcsolatot kialakitani bárkivel is,mert csalódtam a férfiakban.

Most jól megvagyok,bepótolom,amit a házasságom alatt kihagytam,de valami újat szeretnék kipróbálni.

Nagyon érdekel,hogy milyen lehet az,amikor egy nöt két pasival van egyszerre.


2008. júl. 8. 11:39
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kifejezetten jó két pasival szexelni, de!ha valamelyik kicsit is önző, na akkor el van b..va az egész. Az első alkalommal én így jártam, de ezt leszámítva isteni érzés, amikor egyik pasi a szádban, másik pedig hátulról...

Szóval ha szeretnéd kipróbálni, akkor hajrá!

2008. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad??? Én is kíváncsi lennék! :)
2012. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!