Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen, amikor egy nö 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, amikor egy nö 2 (esetleg több) férfival van együtt?

Figyelt kérdés

1éve váltam el a férjemtöl,azóta csak szexkapcsolataim vannak.Félek ismét komoly kapcsolatot kialakitani bárkivel is,mert csalódtam a férfiakban.

Most jól megvagyok,bepótolom,amit a házasságom alatt kihagytam,de valami újat szeretnék kipróbálni.

Nagyon érdekel,hogy milyen lehet az,amikor egy nöt két pasival van egyszerre.


2008. júl. 8. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

milyen volna? szerintem undorito. soha ki nem probalnam. visszataszitonak talalom, hogy mas is megerintse azt akit en szeretek.

na persze, ha sima szexre vagysz, mindenfele erzelmi kotodes nelkul akkor mas a helyzet. ha felre tudod tenni minden erkolcsi korlatodat s onfeledtem (ugy ertem buntudat nelkul) tudsz elmerulni az elvezetekben, nyilvan meses erzeseket tapasztalhatsz meg :D, ha tenyleg erre vagysz, hajra. elfelejteni biztos nem fogod!

2008. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tök jó lehet,ha azok a pasik kényeztetnek,nemcsak kihasználnak.
2008. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
hát szerintem nemnormális de nem is egészséges.
2008. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát már bocs de szerintem ilyet csak a K***ák csinálnak,ugyhogy valaki olyantól kérj tanácsot.de ha azt szeretnéd akkor biztos jól fog telni...sok sikert!
2008. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
ez hülyeség, h a kurvák csinálják. Minden ember más, mindenkinek más fér bele az erkölcsi normájába. Van aki az orális szexet is undorítónak és kurvásnak tartja. Én speciel soha nem próbálnám ki, de akinek bejön, csinálja. Ha szexről van szó, még oké, de az már nagyon durva ha egy pár von be egy 3.at. Ott milyen szerelem lehet? a Párom már a gondolatától is rosszúl van, h vki hozzámér. Amúgy meg a mindkét lyukban van vmi nem jön be.
2008. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem úgy akarja hármasban, hogy a pasija, meg ő meg egy 3. Olvassátok már el normálisan amit kiírt!!! "Csak szexkapcsolataim vannak..." Szerintem teljesen normális dolog, akkor, ha élvezed. Hát de hogy a fenébe ne élveznéd már, amikor két pasi kényeztet...Jajj. Hát én is kipróbálnám!
2008. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha találsz két normális tagot, akik tudnak értékelni egy elvált, szexre vágyó nőt (amit minden normális arcnak értékelni kell, lévén nagy kincs :) ), akkor valószínüleg nagyon nagy élmény lesz a dolog!


Remélem jól sül majd el, és egyre több nőnek lesz ennyi józan belátása mint neked - csak így tovább, szexet mindenkinek! ;)

2008. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
huhh, megmutassam?
2008. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tök király lehet. Szivesen kiprobálnám és sztem ha lehetőséged adodik ne hagyd ki! Hagyd, hogy másnak járjon a szája, hogy csak a kurvák csinálják! Baromi nagy marhaság!
2008. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha van 1pasid čn szivesen beällok 3. ik nak ha gondolod nyalnälak falnälak
2008. júl. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!