Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés ez? 24 F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés ez? 24 F

Figyelt kérdés

Először is: rossz vagyok a szexben. Nincs apelláta, nincs "de", az vagyok. A helyzetem megértéséhez ezt tudni kell.

Kettő: csak prostituáltakkal voltam együtt és ezután is kizárólag velük fogok (AKAROK!) szexelni.


A bajom az, hogy egyszerűen nem tudok fejlődni, jobb lenni a szexben (hamar elmegyek). A kérésem csupán annyi lenne, hogy sokáig bírjam, jól nyaljak, ezzel legalább egy kis élvezethez juttassam azokat a nőket, akiknek fizetek a szexért. De nem megy, nem sikerül. És szerintem nem is fog ezek után.


Nem kérek extra dolgokat. Nem kell barátnő, párkapcsolat, nem érdekel a házasság, gyereket sem szeretnék. Ezek helyett egy sokkal apróbb dologgal is beérném. Bőven elég nekem az, ha néha elmehetek egy prostituálthoz és élvezetet nyújthatok neki - akár a saját élvezetem árán is!


De mégsem jön össze. (Bezzeg a sok önimádó majomnak.:D)

Miért?

Tényleg olyan nagy kérés ez?


24 F



2013. szept. 14. 16:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Neked korai magömlésed van. Menj el urulógushoz, és ha ott nincs szervi oka, akkor szexuálpszichológushoz.


Nem vicc! Az urulógus írhat fel gyógyszert, vagy mutathat technikákat, a pszichológus pedig a lelki okait derítené fel. Ilye egyszerű. Rengetegen küzdenek hasonló problémával.


Pl én is úgyérzem korai a magömlésem, de elmentem pszichiáterrel szorongás miatt. Adott rá SSRI-t, amitől jól vagyok, és "mellékhatásként" jóval tovább bírom. Most vizsgálják ezt a fajta hatását, és lehet korai magömlésre is felírják tudatosan nemsokára.


Vagy kipróbálhatod a lidocain sprét, ami kissé elérzésteleníti a fütyköst, így nyersz 10-15 perc tiszta szex időt. Nem próbáltam még, de egy szexuálterapeuta oldalán olvastam.

2013. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az van. És attól, hogy rengetegen küzdenek ilyen gonddal, még én kiemelkedhetek közülük azzal, hogy én vagyok a legrosszabb.


A pszichológussal az a bajom, hogy ő is olyan mint itt, egyesek: nem a korai magömlésemmel fog foglalkozni, hanem azzal, hogy ne prostituáltakhoz járjak, szerezzek barátnőt (mert ő is azt hinné, hogy nekem ez a jó, és biztos vagyok benne, hogy meggyőzni nem lehetne).


A lidocain spray-jel meg az a bajom, hogy elég furán nézne ki prostiknál fújni magam...

2013. szept. 15. 20:15
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, te hülye vagy, már bocs. Szenvedj akkor... Felteszed itt a kérdést, jönnek rá a válaszok, és mi vagyunk lefikázva? Te szerencsétlen, akkor ne csinálj semmit, magától biztos megváltozik minden.
2013. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Proxima, pont te mondod, hogy hülye vagyok, amikor te (a részletes magyarázat ellenére) rögtön elkezdtél barátnőt ajánlani?


Egyébként meg légszíves emeld ki az előző kommentemben, hogy hol fikáztam le a válaszolót?


És nem a lehetőségeket zárom ki, egyszerűen csak belegondolok, mi történne az adott "megoldások" során/után!

2013. szept. 15. 20:34
 25/29 anonim ***** válasza:
Nagyképűen, fellengzősen válaszolsz, és az az igazság, hogy nem is érdekel téged a véleményünk. Éljél egyedül boldogan a k...vákkal. Én nem mondom, hogy ne járj hozzájuk, de ha nem is akarsz változtatni, akkor miről beszélünk, te rakás szerencsétlenség.
2013. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

“ A pszichológussal az a bajom, hogy ő is olyan mint itt, egyesek: nem a korai magömlésemmel fog foglalkozni, hanem azzal, hogy ne prostituáltakhoz járjak, szerezzek barátnőt (mert ő is azt hinné, hogy nekem ez a jó, és biztos vagyok benne, hogy meggyőzni nem lehetne). „ – Ezt honnan tudod ?

Egyrészt a pszichológust/pszichiátert egyáltalán nem izgatja, hogy te kivel akarsz együtt lenni és kivel nem, nyilván elmondja a véleményét, de aztán átvált egy másik hullámhosszra, hogy közös nevezőre kerüljön a pácienssel, elvégre azért fizetik.

Másrészt a pszichológusok/pszichiáterek nem mind egyformák, egy jó pszichológus/pszichiáter olyan, mint egy bizalmi ember, aki szaktudással rendelkezik, tehát kár, hogy sokan csak a negatív példák alapján ítélik meg ezt a területet.

Ezenkívül egy szakember néha sokkal többet hozhat felszínre a problémád gyökeréről, mint amit te valaha is eltudsz képzelni.

2013. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

25: Azért kérdezek, mert érdeke3la véleményetek. Azt viszont aláírom, hogy sok "megoldással" kapcsolatban szkeptikus vagyok.


26: Ácsi,nem vagyok pszichológus ellenes!

De szinte biztos vagyok benne, hogy a többség által normálisnak tartott életmódot erőltetné!

2013. szept. 16. 19:09
 28/29 anonim ***** válasza:

# 27 - Nem állítottam, hogy pszichológus-ellenes lennél. Viszont ahogyan te is írtad, sok alternatív eljárással kapcsolatban szkeptikus vagy és ezzel lehet, hogy saját magadat zárod ki a megoldás lehetőségétől.


Persze kérdés, hogy ki mit tart megoldásnak. Neked egyelőre az is elfogadható, hogy az általad leírt úton jársz. Ha megelégeled, majd más szemszögből is látni fogod a dolgokat.

2013. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem sertesnek szanom, de szerintem nem vagy teljesen tisztaban azzal, hogy mit csinal egy pszichologus es hogy zajlik egy feltaro terapias kezeles.


Amennyiben jartal mar pszichologushoz es a kezeles ugy zajlott, hogy valamit eroltetni probalt es a sajat elkepzeleseit akarta raderoltetni, akkor egy kivetelesen kokler "szakembert" sikerult kifognod.


De szerintem egyebkent inkabb elso korben urologushoz kellene elmenned.

2013. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!