Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmnek a melbimbóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek a melbimbóját elkezdtem nyalogatni és ienek meg elkezdtem szivni és amikro abbahagytma és megnyomta a melbimbóját zöldes váladék jött belőle erz mit jelent? Mien váladék jött a melléből?

Figyelt kérdés
lehet az hogy épp aznap jött meg neki?
2008. jún. 27. 01:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

most miért kell bunkózni?már miért lenne kamu kérdés??????sajnos valószínű valamilyen gyulladása van.nekem is volt hasonló csak nekem sárgás váladék volt.tejcsatorna gyulladásom volt.amit sajnos elég hosszasan és fájdalmasan kezeltek ki.menjen el mindenképp orvoshoz!!

szegénykém!biztos nagyon megijedt.együtt érzek veletek mert tudom milyen.és ha hasonló baja van mint nekem volt akkor fájdalmas lesz a kezelés.lélekben vele vagyok és szorítok hogy rendbe jöjjön.mondd meg neki.

a többi bunkó hozzászólónak meg üzenem,amiért ő még nem élt át ilyet(aminek örüljön)az nem jelenti azt hogy nincs olyan!!!

2008. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
És a kérdező miért bunkózik?Röhejes amiket visszaírogatott azoknak akik válaszoltak, de ezt csak halkan mondom, mert még a végén engem is megtalál és végem :D
2008. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Elmén hozzátok és és és BEKOPOG!!!!!


Egyébként valami fejlemény?

2008. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!