Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmnek a melbimbóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek a melbimbóját elkezdtem nyalogatni és ienek meg elkezdtem szivni és amikro abbahagytma és megnyomta a melbimbóját zöldes váladék jött belőle erz mit jelent? Mien váladék jött a melléből?

Figyelt kérdés
lehet az hogy épp aznap jött meg neki?
2008. jún. 27. 01:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
LOL :D én jót röhögtem rajta :D
2008. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz, mert normális esetben nem nagyon kell váladékoznia (tudomásom szerint). Meg nekem sem szokott, szal saját példával is előállok. Jobb a biztonság ;).
2008. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez tok normalis, nekem is szokott zold le spriccelni a mellembol, aztan egyszer nem akart elallni akkor volt a nagy arviz a Dunan mert nem akartam elarasztani a lakast.
2008. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
valószínűleg az a bableves ami kijött estéről még
2008. jún. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
Lehet,hogy terhes és azért de az amugy nem zöldes hanem elöször áttetszö késöbb pedig sárgás szinü.
2008. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha váladékozik a melle, az semmi képpen nem a menszi jele, inkább valamilyen gyulladásra utalhat, szóval minél előbb el kellene mennie a barátnődnek orvoshoz.

A többi hülyével meg nem foglalkozz, éretlen kis f.szok.

2008. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Naaa de komolyan, ZÖLD ? mi ez ha nem kamu...
2008. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehetséges zöld, betegség jele! Beteg a barátnőd, sürgősen menjen orvoshoz!!!
2008. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok mondani amit már elmondott pár elöttem hozzászóló. Valószínűleg vmilyen gyulladása van neki és azért váladékozik. Nem fáj neki? Jobb lesz szerintem, ha minél elöbb elmegy dokihoz, nehogy vmi baja legyen. Sok sikert
2008. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog,nincs összefüggésben a menstruációval.Menjen el orvoshoz,mert hormonális ok,gyulladás,rosszabb esetben emlőrák van a háttérben!!!

Küldök egy linket kattints rá:


[link]

2008. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!