Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszul csináltam vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csináltam vagy csak kezdő vagyok még?

Figyelt kérdés
Nemrég irtam egy kérdést hogy bűntudatot kell-e éreznem. azóta voltam a hölgynél. nagyok kedves volt. de amugy érdekes volt h az orális szexnél nem nagyon éreztem "mennyei" érzést, azt hittem jobb lesz, de amugy jól csinálta. szexnél meg mintha túl kicsi lett volna a péniszem (14 cm), fura volt h tövik be kellett nyomnom h érezzek is vlmit és meg kellett feszülnöm h teljesen álljon a péniszem, ez normális? amugy képtelen voltam elmenni benne, kézzel kellett rásegíteni :(.
2008. jún. 21. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2008. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19, ez volt amugy az első.
2008. jún. 21. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel "olyan hölgyről" volt szó nem lehet,hogy túl "tág" volt és azért nem éreztél olyan keveset?
2008. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még sokkal jobb lesz. Majd kitapasztalod, hogy mi jó és hogy jó neked. Ne keseredj el. Most még benned volt az izgalom, azért nem állt fel rendesen és azért nem tudtál elmenni. Ha feloldódsz és tapsztalatokat szerzel, akkor jó lesz.
2008. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát ha az a hölgy egy q volt akkor nem csodálom h nem éreztél szinte semmit és elmenni sem sikerült!Jobban jársz ha keresel egy barátnőt...Vele sokkal jobb lessz!!!

egy 17 éves srác

2008. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja te vagy a Qrvás srác... Képes voltál fizetni egy csajért? Eszed az nincs, ez már tény, az hogy mindenki megkurta már nem jelenti azt hogy jobb az ágyban mint egy normális nő. Elöször egy rendes lánnyal kellett volna kezdeni nem ilyennel, akkor talán jobb lett volna.
2008. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haver, a szex nem egy eyszerű dolog, még ha annak tűnik is, meg kell tanulni :)
2008. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz sokkal, ha egy lánnyal csinálod úgy, hogy közbe érzelmi kötődés is van köztetek. :) Frusztrált voltál, egyrészt, mert idegen nő volt, másrészt mert az első alkalom volt.
2008. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne keseredj el. A szexhez sokkal több kell mint testiség, de erre idővel rájössz majd. Amire te számitottál azt nem egy prostitól kapsz meg. max ha van hozzá elég pénzed akkor még a barátnődet is eljátszhatja :) De sztem tényleg tág volt a hölgy.
2008. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

első alkalom volt?

te kép es voltál odaadni a szüzességed egy kurvának?

ügyes vagy!

2008. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!