Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok csalódásom volt, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csalódásom volt, de még nem voltam igazán nővel. Bűntudatot kellene éreznem ha most elmegyek egy prostihoz?

Figyelt kérdés
természetesen próbálkozok mostanába is barátnő téren, de most egy tapasztalt nőre lenne szükségem. mit gondoltok?
2008. jún. 18. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bűntudatot érezned, miért kellene? Te pénzt adsz, ő pedig ezért szolgáltat. Virágot ne vigyél neki, mert egyrészt kínos lenne, másrészt teljesen felesleges, hidd el nem fogja éreztetni, hogy kihasználod.


Te döntesz, annyiban jó lehet, hogy ad majd egyfajta magabiztosságot a csajozás terén, hogy már voltál nővel. A másik viszont hogy tapasztalatszerzéshez inkább télleg egy bevállalós, vagy kevésbé tapasztalt csajjal kellene kezdeni.

2008. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
Jól teszed barátom. Mindent ki kell próbálni! Főleg ha valami jólszituált a csaj akkormeg főleg.. Amit meg a fenti arc írt.. :) Jah lehet egy felesért is csajozni :D de azért az sokkal tapasztalatlanabb. Én is ki fogom próbálni egy ilyen fizetőssel!
2008. jún. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Te érzed mit szeretnél... nem más véleményével kell törődni, ha szükséged van rá, akkor tegyed! Bűntudatot miért kellene érezned? Mert kihasznélos a nőt? Ők erre valóak XD
2008. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen prostinál vesztettem el.

Azért, mert a csaj akibe szerelmes voltam nem tudtam járni.

Nagyon sokat kínlódtam emiatt.

Ez olyan bosszú volt, vagy levezetés.

Máig (évek óta) sem tudok olyannal járni akibe szerelmes lehetnék és senki sem tud rá megoldást, senki sem talál rajtam hibát.

Ha nem így volt mint én az inkább ne csináljon ilyet!

2010. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!