Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok csalódásom volt, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csalódásom volt, de még nem voltam igazán nővel. Bűntudatot kellene éreznem ha most elmegyek egy prostihoz?

Figyelt kérdés
természetesen próbálkozok mostanába is barátnő téren, de most egy tapasztalt nőre lenne szükségem. mit gondoltok?
2008. jún. 18. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom hogy bűntudatot... hát azt sztem nem, de én félnék... mondjuk attól hogy kiderül, megtudja valaki ismerősöd, és utána ciki lesz...
2008. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

akkor a világon minden 20. embernek bűntudata lenne:D

te döntesz :) de nincs ebbe semmi rossz.

2008. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Szexért minek fizetsz, bemész egy diszkóba, ingyen vannak. Betegséget ott is meg az útszéliektől is elkaphatsz...

Azt gondolom undorító dolog, ilyen pasikkal szóba nem állnék.

2008. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem bűntudatot kellene, hogy érezz, hanem valami egészen mást. Én legalábbis soha nem fanyalodnék rá, hogy a legnemesebb szervemet egy utcasarki senkibe rakjam, már ne is haragudj a kifejezésért, sőt, még fizessek is ezért neki. Szerintem várd ki a sorodat, sokkal szebb lesz az első élmény, ha valaki olyannal történik, aki jelent is valamit. Meg gondolj bele, milyen rossz érzésed lesz akkor, ha majd komolyan odakerülsz, és belegondolsz, hogy akár az is lehetett volna az első, ehelyett majd visszaemlékszel egy lotyóra. Te dolgod, ezek meg csak az én gondolataim.
2008. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

sztem nem mindegy h diszkós kurva vagy egy 26 éves tapasztalt és szép hölgy...

nekem mégis van 1 kis bűntudatom, mert hisz kihasználom, bár még nem voltam nálla (elvileg a héten megyek). max viszek neki virágot :) nekem is nehéz lesz amugy szerelem nélkül szexelni, de ugyérzem h most ez kellene nekem.

2008. jún. 18. 19:38
 6/14 A kérdező kommentje:

bocs a dupla post miatt.

nem útszéli a hölgy... olyanhoz énse mennék.

2008. jún. 18. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A prosti elkéri a pénzt, aztán már csak az órát nézi!

Mondjuk lakáson még csak istenes, ott néha ki lehet fogni rendesebbet, aki még nem rég csinálja, és nincs kiégve! Ott nem akkora a hajtás általában mint az úton, de ha be van táblázva, akkor onnan is kidob egy óra múlva! Ha tapasztalt akkor jól tudja hogy intézzen el a leggyorsabban!

2008. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Kurvák... Na az felejtős.


Unatkozó anyukák, elhanyagolt háziasszonyok - yessssz!

2008. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem minden prosti 26 éves, és szép hölgy...Arról nem is beszélve, hogy az nem feltétlen jelent tapasztalatot, ha csak fekszik...
2008. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egy bizonyos prostiról van szó. nem az utcán fogom fölszedni. van rólla kép, és beszámolók is, amik meggyőznek abban h tapasztalt. kérdés még mindig fönn áll.
2008. jún. 18. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!