Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasi, akivel néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Van egy pasi, akivel néha szoktam talizgatni, de csak a szex miatt, nem is teccik meg minden. Kérhetek pénzt a szexért?

Figyelt kérdés
Kérhetnék tőle pénzt legközelebb,mer néha szokott magától is adni.am. nem vok kurva
2008. jún. 15. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kurva, bérbarátnő vagy. Kérj pénzt nyugodtan!


Sajnos, az megeshet, hogy a pasid félreérti a dolgot, és azt fogja mondani, és esetleg terjeszteni, hogy kurva vagy. Akkor beindulhat egy nagyobb üzlet.

2008. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
10 rongynál ne menj alább. Meg vezethetnél be ilyen kis kuponokat is, ami 10% kedvezményre jogosítja fel a használóját.
2008. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Istenek, ezek a bunkó válaszok. normálisan is lehet válaszolni szegénynek. a te dolgod, hogy kérsz-e pénzt, de akkor számolnod kell vele, hogy kitudódhat és elég rossz híred lesz így, mert valóban pénzt a kurvának adnak.ne akard, hogy megszóljanak, mert szar érzés lesz. ennél azért többet érsz.
2008. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
kurva=pénzért dug. ha ezt akarod,hát legyen. de szerintem inkább bizalmas viszonyba kéne lépned a sráccal,mert ha nincs semmi közöttetek,és úgy szexeltek,akkor ingyenribancnak néznek majd, ami kb ugyanannyira gáz.
2008. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Neeem, nem vagy kurva. A kurvák sosem csinálják pénzért.


Kérhetsz pénzt, nyugodtan, ha a gyomrod meg a lelkiismereted beveszi, de sokkal "divatosabb" és "elfogadottabb" ha ékszert, ruhát, cipőt, telefont, plasztikai műtétet kérsz. Mondjuk én hánynék magamtól ha ilyet csinálnék, de ki vagyok hogy ítélkezzek mások fölött? Te lehet hogy attól lennél rosszul amit én csinálok, ki tudja :)

2008. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
33%
áhh te tényleg nemvagy kurva...csak egy szánalmas ribanc...:D:Dkiis állhatál az utcára deh tényleg nem vagy kurva nyugoggyál meg:D:Dinkább csak vicces vagy h nem találsz magadnak egy normális pasit....meg inkább menny el dolgozni.......jah deh az tul megterhelő..jahértem:D:D:Dszánalmas ribanc
2008. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
kurva vagy.
2008. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
A kérdést úgy tetted föl:"csak a szex miatt"találkozgattok!Ez nem elég "fizetség"?Vagy talán te nem élvezed?Az önként,ajándékba az más;bár ha ezek ritka találkozások,akkor már most is azt terjeszti rólad!(Milyen alapon fogadsz el pénzt/egyebet futó ismerőstől???!!!)
2008. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kurva az aki mindenkivel lefekszik,igaz pénzért.Te is pénzért csinálod de csak egy emberrel,és nem sokkal akkor nem vagy kurva.
2008. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!