Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasi, akivel néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Van egy pasi, akivel néha szoktam talizgatni, de csak a szex miatt, nem is teccik meg minden. Kérhetek pénzt a szexért?

Figyelt kérdés
Kérhetnék tőle pénzt legközelebb,mer néha szokott magától is adni.am. nem vok kurva
2008. jún. 15. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem, tényleg nem vagy kurva :D


Kérj nyugodtan, a mai világban semmi sincs ingyen ;)

2008. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
35%
Sokan azt mondjak majd hogy az vagy, ne higgy nekik, csak irigylik a testedet. Nem gaz, csinosabb lanyok sokan csinaljak, csak letagadjak. En is kaptam a kapcsolatunk elejen a pasimtol, aztan otthagyott egy olcsobbert. De nem gaz. Mennyit szokott adni?
2008. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha pénzt kérsz érte, akkor bizony kurva vagy. Minek fekszel le vele, ha nem is tetszik? Vagy újabb kamukérdés?
2008. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérhetsz! Tilos! És ezt én egyedül tiltom meg! Mégis mit vársz tőlünk? Ha pénzért csinálod kurva vagy. Ennyi. A többit szerintem te is ki tudod találni... (Már amennyiben ez valós helyzeten alapul, és nem csak poénnak szánta valaki itt a nagy anonimitások közepette.)
2008. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hallottad már hogy az a kurva aki pénzért baszik? de most ha neked jól esik érte pénzt kapni akkor oké, de akkor vállald be hogy kurva vagy és hamar meggazdagszol :9
2008. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérj, de ne felejtsd el az adóbevallásnál..
2008. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
jaj ugyan, ez szerintem elfogadható a mai világban... kérhetsz pénzt de ne azt mondd, h a szexért, hanem pl új rucira, vagy vmiért "kölcsön", és akkor kevésbé leszel "kurvás". szóval szerintem nyugodtan (főleg ha nem is teccik neked).
2008. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, ez normális te nem vagy kurva. én sem vagyok zenész, csak gyakran játszom pénzért. :) hogy mik vannak... cöcöcö
2008. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Kamukérdés jól gondolom? Ha nem akkor meg gratulálok a "munkádhoz".
2008. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Számlát mindenképpen adj!!
2008. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!