Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm engedi h tapizzam bárhol ruha alatt is, de a nadragjaba nem engedi h nyúljak? Viszont nadrágon kivül tapizhatom nyugodtan a puncijánál is. Viszont nadrágon belül nem engedi. Mér lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, sztem is kicsit furcsa, hogy több mint 1,5 év után még nincs semmi, ráadásul még csak azt sem lehet mondani, hogy fiatal lenne...
2008. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h nem borotválja, és emiatt szorong.. bármi ilyesmi gondja lehet, és ez már elég visszatartó erő. Plusz ott van a legvalószínűbb indok is, fél! Először én is féltem kicsit :) Ez vhogy megmagyarázhatatlan.. a csajok biztos tudják miről "beszélek", a lényeg, h idővel hagyni fogja, te csak légy nagyon érzéki!
2008. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagy szőrös, vagy tisztasági betétet használ, és eléggé kellemetlennek érezné ha oda tévedne a kezed a betétre, vagy éreznéd a dzsungelt
2008. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokáig volt ez.Gatyán keresztül engedten,alatta nem.viszont mikor megtörtént az első ujjazásos élményem utána nem volt baj.Lehet,hogy ez a gond.
2008. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezt vele kéne megbeszélni, nem?

Miért akarsz tőle többet szexuálisan, ha nem vagytok képesék egymással nyíltan beszélni?

2008. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam :) és borotváltam és betétet sem hazsnáltam, ahogy az elöttem szólók írták. egyszerüen csak idegen volt nekem a helyzet, nem szoktam hozzá hogy más is látja ugymond. de énis engedtem neki mindent, csak a bugyimból szedtem ki mindig a kezét. valahogy érd el hogy bízzon benned hamegvan akkor pedig, hogy ne legyen ott sem szégyenlős szóval ne szégyelje, sok sikert:)
2010. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!