Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm engedi h tapizzam bárhol ruha alatt is, de a nadragjaba nem engedi h nyúljak? Viszont nadrágon kivül tapizhatom nyugodtan a puncijánál is. Viszont nadrágon belül nem engedi. Mér lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szégyenlős? Vagy még nem volt "olyan" kapcsolata pasival ahol tapizták stb? magyarul: szűz még? Am én is ilyen voltam addig amig el nem kezdtünk pettingelni. Várd ki a végét. Meglátod a türelem rózsát terem ;-) Egy idő után fogja engedni. :)
2008. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán... lehet nagy hülyeséget irok, de nem lehet hogy nem borotválja és fanszőr ottvan? mert ha igyvan akkor talán azért nemengedi. Majd ha készlessz, vagy ugyéri megéri, akkor engedi. Lehet nem amiatt, lehet csal szégyenlős, hogy mivan ha nemolyannak képzelted el lent. Én is ilyen voltam az elején.
2008. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Szűz még ? Mennyi ideje vagytok együtt :) ?
2008. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk 1 éve s 9 hónapja. S igen szűz még , s én vok az első pasija. Szégyelősnek meg szégyelős de ha engedi h tapizzam a melleit is , s ott nem szégyelős , akko meg ... ott mé az ... S amikor a sexről is beszéünk szorong , s mintha kinos lenne neki...
2008. jún. 15. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Én egyetértek a második válaszolóval, szőrős ott lent és azért nem engedi, ez szinte biztos. Ez megmagyarázza, hogy miért szorong szex miatt.
2008. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más indoka annak, hogy nem enged a nadrágjába azon kívül, hogy szégyenlős. Vannak ilyen lányok. Főleg, hogyha te vagy az első barátja. Feltételezem, kb, 16 éves körüli lehet. NEM AZ AZ OKA, HOGY SZŐRÖS LENNE!!!!!

Egyszerűen törelmesnek kell lenned. Előbb utóbb hagyni fogja. Nekem is volt ilyen baránőm. Nem szabad eröltetni, és ha úgy érzi, hogy készen van, akkor hagyni fogja, addig is élvezd így az együttléteket. Ez is jó!

2008. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Szoktál kezet mosni?
2008. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem , nem 16 , hanem 18, s 3 honap mulva mar 19 ... ;)

S az utolso valaszadonak uzenem h szoktak :)))

2008. jún. 15. 18:23
 9/16 A kérdező kommentje:
szoktam , akartam mondani :P
2008. jún. 15. 18:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy attól fél, ha oda nyúlsz neki, akkor már szexelni is akarsz rögtön és ő még nincs erre felkészülve, én is ilyen voltam, ettől függetlenül élveztem ha a melleimet kényeztette a párom. Szerintem beszélgess vele erről, hogy miért nem engedi és attól hogy megsimized még nem kell egyből szexelni.


Magán vélemény de ennyi idő után már szerintem jobban meg kéne bízni egymásban és nem kellene ennyire szégyenlősnek lenni ilyen téren sem. Beszélgess vele.

2008. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!