Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni a kislányom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segíteni a kislányomom.. Rákos és szeretnék neki pénzt gyüjteni más megoldásom nincs csak az h pénzért árulom magam. Hol kezdjek hozzá és h mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon egyszerű... menj oda az úton a kurvákhoz és kérdezd meg hogy az ő stricijük vállalna-e. Vagy vannak újságok amibe vannak ilyen hírdetések hogy xy helyre luxuskurvákat keresnek.
2008. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nincs más megoldás? Esetleg iskolákban, cégeknél gyüjtést rendezni, újságokba belerakatnád, hátra segit valaki? Vagy bármi más ilyen jelegű gyüjtés?
2008. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg más megoldás lehet, nem kell az egész életed tönkretenni vele. Gyűjtést kéne szervezned. Hidd el lenne aki segít, hiszen másoknak is sikerült már. Van neted, hirdetheted rengeteg közösségi és más oldalon, újságokban, akár tévében is, cégeknél, iskolákban, stb.
2008. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Alapitványok, gyűjtések, de szerintem a médiában is van mód, hogy segitséget kérj. Számtalan alkalommal vásároltam a tesco parkolóban áruló hölgyektől 1 szál rózsát 1200ft-ért! Lehet hogy naiv vagyok és nem vagyok gazdag se, de szívem az van. Hozz létre egy bankszámlafiókot pl az otp-ben, és tedd közzé ezt a számlaszámot. Ha minden "gyakorikérdéses" felhasználó csak 100ftot utal rá... Mai világban nem sok a 100ft, de sok 100ftos már szép summa.
2008. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

szép dolog a sok ötlet, de egy rákos gyerek ellátásához nem egyszeri szép summa kell, hanem folyamatosan sok pénz. Arról nem is beszélve, hogy a rákkezelések árához képest a szép summa, a sokszor 100 Ft is semmi.


Nem hinném, úgy jutott el idáig, hogy rákos a gyerekem, menni kell kurvának. Biztos vagyok benne, hogy tényleg nem lát más megoldást. Ha nektek van megolásotok, akkor mondjátok, de pénzgyüjtést kéne szervezni, csak üres szócséplés és nem segítség.


Ha komoly, keress meg emailban. Nem, nem vagyok a szakmában, csak van némi rálátásom...

2008. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Az első válaszoló mért írt hülyeséget??? Te azt mondtad hogy a testedet akarod árulni, mert nincs más lehetőség, és kérdezted hogy hogy kezdj hozzá. Az első válaszadó erre válaszolt. Vagy azért írtad a kérdést hogy mindenki mást válaszoljon, mint ahogy meg is tették???
2008. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tuti kamu a kérdés.

de amugy az első válaszadonak van igaza ez a dolog ugy müködik hogy te nem álhatsz csak ugy ki az utcára mert ott mindenkinek stricije van tehát olyna nincs hogy csak igy privátba, mert elég kemény világ ez az egész, tehát te kiállsz elöbb utobb jön egy strici aki kényszerit rá h dolgozz neki, fenyeget hogy megől. ez nem vicc.viszont van egy másik megoldás, hirdetések általában az ilyeneket ugy szokták feladni hogy szex masszázs, de arra mindenki tudja hogy pontosan mit jelent, én ezt javaslom ha nem akarsz szarba kerülni.

2008. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 kérdéssel korábban még a nagyanyád haldoklott. Találj ki valmai újjat!
2008. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tanuljatok meg írni helyesen...a hülye beszólásokar nem vagyok kiváncsi..gyünjtünk neki mindenhol pénzt de az kevés..kell a pénz
2008. jún. 13. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült azota gyűjteni? Hogy vagytok?
2008. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!