Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lankad le állandóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lankad le állandóan a barátom pénisze?

Figyelt kérdés
Kb már 4x lefeküdtünk. Eddig mindig csak "szerencsétlenkedtünk" mert nagyon fájt és volt amikor be se ment barátom pénisze. Viszont 2-3 ilyn próbálkozás után egyszerűen lelankad neki és dobhatjuk ki használatlanul a gumit, mert "lejön" róla. Mit tegyünk?
2008. jún. 10. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

attol h lejon neki h neked faj amit o csinal


vigyazni akar rad ezert abba hagyja amikor levagja h neked nem jo ez


mit varsz tole??!? csak nem fog tovab bokdosni amikor neked faj?!?!


korainak tunik meg a puncifutyi jatek ha ilyen szuk vagy


inkab petting meg amig megtanulsz nedvesedni


vagy uljetek egymassal szembe egymas olebe akkor lehet lassan es 4 kezzel igazgatni egymashoz a szerveket

2008. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
lehet, hogy hányingert keltő vagy számára
2008. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
idióta válaszadók kíméljenek
2008. jún. 11. 09:41
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Idióták mindig vannak a válaszadók között.


Én is a kudarcélményre tippelek. Én fizikailag már nem voltam szűz az elsőkor (ugye a petting közben is átszakadhat a szűzhártya), de annyira ideges voltam, és görcsös, hogy nem sikerült. Vártunk még vele vagy 2 hónapot, addig mindig kéznél volt pettingkor a gumi, és egyszer megtörtént...

2008. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Hali!

Voltam hasonló helyzetben kivéve, hogy nekem szerencsére nem lankadt.Szerintem ez nálam annak volt köszönhető, annak ellenére, hogy elég nehezen sikerült bejutni :), hogy volt már egy kis tapasztalat és tudtam, hogy sikerülni fog, és nincs velem semmi probléma, mert ez puszta biológia és csak idő kérdése az egész.Szerintem ennek kell a barátodban tudatosulnia.

2008. jún. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Egyszer legyél túl rajta úgy hogy nagyon fáj, utána már egyre jobb lesz! :)
2008. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy atomcsunya vagy és egy kanos himgorillának is lecsoffadna a brokesza,még ha paradicsomkaró mellé kötözné akkor is.
2008. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
dugjon meg ujjal. az nem fárad el, gumit se kell rá huzni. másik kézzel meg nyomkodja a távirányítót!
2008. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
dejó, h a pasim nem olyan mint amit az utolsó válaszadó leírt... :/
2008. jún. 13. 10:15
 20/21 anonim ***** válasza:
ne törődj az ilyen tahókkal. nálunk is ez van, de nem sietünk, majd összejön, amikor nem számítunk rá.
2008. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!